PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025008}

Szōgun

Shōgun
7,9 19 084
oceny
7,9 10 1 19084
7,3 10
ocen krytyków
Szōgun
powrót do forum serialu Szōgun

Wcale nie jest dobrze...

ocenił(a) serial na 6

Zawyżone oceny wynikają stąd, że w oceanu badziewia, ten serial dryfuje nieco ponad poziom i już wszyscy tracą głowę i rozdają w ocenach 9tki i 10tki bez opamiętania. na prawdę tak już niewiele ludziom potrzeba, żeby zacząć klaskać? Serial ma klimat, pozwala się wciągnąć i chcemy zobaczyć co będzie dalej ale jest mocno zawiły, źle zrealizowany i chaotyczny. Sceny skaczą szybko, trudno powiązać fakty i skupić się o co tu chodzi, tym bardziej, że to jest ciężka tematyka...

ocenił(a) serial na 7
peju

Dla mnie było naprawdę ok ale nieco obniżyłem ocenę bo momentami mnie lekko usypiało, a potrafię docenić różne sceny przegadane, tak tutaj było ich za wiele. Może brakło jakiejś bitewki czy coś żeby urozmaicić trochę. Mam nadzieję, że sezon drugi jeśli powstanie to zaoferuje pod tym względem trochę więcej. Były też pewne wpadki ze skakaniem scen i lekką niespójnością więc wymaga lekkiej poprawy. W innym wypadku jeszcze obniżę ocenę.

ocenił(a) serial na 9
peju

Dałam 9. Poza fabuła, zwracam uwagę jeszcze na to JAK serial jest zrobiony. Zdjęcia ! , gra aktorska (samą mimiką oddają wiele), zakończenie! Jeśli ktoś oczekiwał krwawej jatki, to oczywiście mógł się zawieść, ale kompletnie nie o tym był ten serial .

peju

No wiesz... niektórym jest trudno zrozumieć, bo być może po prostu niezbyt szybko łączą w całość elementy. Niektórzy też nie radzą sobie z czytaniem. Po prostu nie każdy wszystko łapie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones