Star Trek: Strange New Worlds (2022)
Star Trek: Strange New Worlds: Sezon 2 Star Trek: Strange New Worlds sezon 2, odcinek 10

Hegemonia

Hegemony 53m
7,7 94
oceny
7,7 10 1 94
Star Trek: Strange New Worlds
powrót do forum s2e10

Obejrzałem 2 serię, ale odnoszę wrażenie że każdy odcinek to inna bajka, do tego polityczno/egzystencjalna skupiona na pojedynczym bohaterze. Odcinek 9 to naprawdę odważne posunięcie - i powiem szczerze - wykonane bardzo dobrze jak na ten typ i tą formę śpiewaną - ale w świecie Star Trek - niedorzeczną. Oglądałem tą serię w nadziei że następny odcinek wreszcie będzie o Star albo Trek i jak już coś zaczęło się dziać w ostatnim, w środku fabuły - pojawił się napis "to be continued" - to szlag mnie jasny trafił. 10 odcinków, 9 słabych jak na Star Trek scenariuszy, momentami o niczym, nudnych jak flaki z olejem i takie coś na końcu. Czy będę miał siłę za rok przypomnieć sobie co tam się na końcu wydarzyło ? Pewnie tak, bo wszystko co ze Star i Trek - po prostu oglądam - ale niejeden tym rzuci bo takiego podejścia do widza nie pamiętam w tej serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones