Spojrzenia
powrót do forum 2 sezonu

sezon 2

ocenił(a) serial na 9

czytałem, że drugi sezon przejął pod swoje skrzydła ryan murphy i być może akcja zostanie
przeniesiona do los angeles. nie wiem, czy jest to prawda. i nie wiem, czy podobają mi się te
ewentualne zmiany. niby lubię produkcje pana murphy'ego, ale obawiam się, że niepotrzebnie
udramatyzuje "spojrzenia", które podobają mi się ze względu na swoją prostotę. nie ma w nich
łopatologicznego wyciągania wszelkiej maści problemów, bolączek, chęci odmieniania świata. tak
jak w życiu problemy są bardziej indywidualne i wszystko jest bardziej kameralne. poza tym serial
dużo zyskuje właśnie przez umieszczenie jego akcji w san francisco. niemal każdy inny tytuł dzieje
się w los angeles lub nowym jorku, niech "spojrzenia" zostaną tam gdzie są.

raven46

Się przestraszyłem, więc wpisałem do google'a "Ryan Murphy Looking" i wyskoczyło mi tylko to:
http://www.thebacklot.com/ryan-murphy-to-helm-hbos-looking/04/2014/

Zauważ, że to opublikowano 1 kwietnia. Prima Aprilis.

ocenił(a) serial na 9
Davus

mam nadzieję, że to rzeczywiście dowcip. ja o tym czytałem w ostatnim numerze "repliki". ale może dziennikarz się nie przyłożył do pracy i także nie załapał, że to żart

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones