PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 262
oceny
7,3 10 1 4262
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Wygląda na to, że Patrick i Kevin zmierzają do katastrofy, mimo że teraz wszystko wygląda idealnie. Nie wiem jaką rolę odegra w tym Richie. Czegokolwiek o tym wątku trudno powiedzieć z pewnością. Co do Agustina to nie wiem czy szykuje się nam romans czy przyjaźń z miśkiem.
Ogólnie pozytywnie przyjemnie się ogląda i ma się ochotę na więcej.

ink1313

Nie wiem, jak to wygląda z perspektywy mentalności polskiej, ale dla Anglosasów relacja między Patrickiem a Kevinem jest nieczysta: Kevin to krętacz (to chyba najlepsze polskie słowo na "cheater"), a Patrick uczestniczy w tym szulerstwie. Jakkolwiek ładnie by to wyglądało, to opiera się na iluzji. Z drugiej jednak strony, czy spotykanie się ("dating") Patricka i Richiego ma tak naprawdę sens (a o czym - jakby powiedziała moja matka - oni będą potem ze sobą rozmawiać) - umówiłbyś się z kimś takim jak Riechie? Przyprowadziłbyś go do domu na Święta Dziękczynienia? Poza wszystkim, Riechie bardzo przeżywa swoją latynoskość. Kevin z kolei to paskudny typ ("stinker") - warto skonfrontować to, co zostało powiedziane o jego matce. Wydaje mi się, że ten związek zapowiada się nieciekawie: zdradzanie partnera, relacja szef - pracownik (Patrick jest jak baranek prowadzony na rzeź) - sądzę, że to wszystko jest efektem przeszłości Kevina ("backstory"). Nie zdziwiłbym się, gdyby Kevin okazał się raptem socjopatą.

GL0RFINDEL

Kevin na socjopatę mi nie wygląda. A ten układ w jaki obaj się wpakowali... no cóż zaślepienie to jedno, ale Patrick powinien wiedzieć lepiej. Romans to romans, a nie trójkąt :) ktoś zostanie skrzywdzony.
Co do Richiego to on nie jest jakimś biedakiem, a Patrick bogaczem w rezydencji (choć z zamożnej rodziny). Ten związek mógłby funkcjonować, gdyby popracowali nad latynoską dumą i mummy issues Paddy'ego. Co do rozmów to nie zawsze jest lepiej rozmawiać z kimś kto wykonuje podobny zawód (Kevin), któryś odcinek Patrick i Richie cały przegadali, w większości o przeszłości, ale jednak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones