PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 263
oceny
7,3 10 1 4263
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Looking nie doczeka się sezonu 3 i muszę powiedzieć, że jakoś niespecjalnie mnie to przejęło. Finał mnie wkurzył, a jego koniec dodatkowo zdezorientował. Wątek Patricka nie dość, że zajmuje 90% czasu to jeszcze on sam jest jak dziecko (już drugi sezon). Ściślej mówiąc 13-letnia dziewczynka, która "chce mieć związek" i zmienić czym prędzej status na fejsie. Tak było z Richiem i tak teraz jest z Kevinem.

Gdybyśmy dostali 3 sezon to myślę, że w pierwszych odcinkach Patrick spróbowałby na nowo zaufać Kevinowi, a w drugiej połowie sezonu uganiał się za Richiem i czekał (przyczynił się) aż Brady zniknie z horyzontu.
W odcinku specjalnym będzie pewnie to samo tylko w szybszym tempie.
To pewnie nas czeka, ale ja wolałbym żeby Patrick skończył z kimś trzecim albo sam.
Jak widzicie zakończenie serialu?

ink1313

Podobnie jak Ty :)

Nie sądzę aby zależało mu tylko na zmianie statusu na fejsie. On po prostu chce mieć swoją drugą połówkę, która jest mu oddana i chce tylko jego. Chce ułożyć sobie z kimś życie i być szczęśliwy. Zrozumiał, że z Kevinem to mu się nie uda i że tą osobą jest Richie, który od początku chciał tego samego, nawet gdy Patrick nie był jeszcze gotowy na ustatkowanie się.

Co do finału przewiduję to samo, odejdzie od Kevina i będzie z Richiem, który ewidentnie go nadal kocha.

ocenił(a) serial na 3
ink1313

Sądzę, że Patrick wróci do Richiego. Nie bez powodu skierował tam swoje kroki zaraz po kłótni z Kevinem... Ewentualnie zostanie sam jak palec :) Patrick nie będzie z Kevinem z jednego zasadniczego powodu, który nam widzom został przecież podany na tacy w ostatnim odcinku. Tym powodem jest fundamentalnie odmienne podejście do związków. Kevin chce związku otwartego z możliwości bzykania innych kolesi. Patrick to typowy romantyk-monogamista. Tego się nie da pogodzić.

Tak oto znowu wszyscy się kręcą wokół tej jednej parki... Niestety w tym serialu poza nimi nic ciekawego się już właściwie nie działo :)

ocenił(a) serial na 9
mike__25

No jednak nie masz racji.
Relacja Dom-Doris należy do ciekawszych elementów serialu, szczególnie pod koniec finałowego sezonu.

ocenił(a) serial na 3
nalewka_babuni

Witam po ponad roku haha jednak wyszło na moje obejrzyj Looking The Movie :)

ocenił(a) serial na 9
mike__25

Obejrzane. Miałeś rację :D

ink1313

Patrick faktycznie przez 2 sezony zachowywał się głupio, co nie zmienia faktu, że moim zdaniem, to Kevin zawalił, bo jeżeli masz taki a nie inny styl życia, to mówisz o tym swojej drugiej połówce wcześniej, przynajmniej przed tym, kiedy ma się wprowadzić. Wydaje mi się, że Patrick faktycznie skończy albo z Richiem, albo sam, choć mimo wszystko moim zdaniem powinien być z Kevinem.

emiljon

Nie budzi mojej sympatii budowanie szczęścia na krzywdzie kogoś trzeciego, więc nie lubię Patricka i Kevina razem, aczkolwiek to Kevin najbardziej pasuje do Patricka, nie Richie. Nie wierzę też w kompletną winę Kevina. Patrick powinien przewidzieć problem z monogamią i zapytać wcześniej o ewentualne wcześniejsze skoki w bok Brytyjczyka. W końcu, skoro tak łatwo Kevinowi przyszła zdrada Jona czemu inaczej miałoby być w sprawie Patricka? Przy tym wszystkim ich ostatnia scena razem staje się bardzo wymowna.

Sprawa z Richiem też jest skomplikowana, bo nie widzę żeby po tym wszystkim zerwał ze swoim poukładanym facetem i wrócił do Paddiego. Z drugiej strony Richie jest święty, a miłość jest ślepa...

Tak, Patrick przez dwa sezony zachowywał się głupio. Teraz i pytanie czy w filmie gwałtownie dorośnie, czy zobaczymy go w ostatniej scenie nadal poszukującego...

ink1313

Też nie podoba mi się budowanie swojego szczęścia na krzywdzie kogoś innego, ale między Kevinem a Patrickiem widzę bardzo dużo chemii i kiedy mają wspólne sceny, to wtedy najbardziej chce mi się oglądać. W drugą stronę, w ogóle nie widzę, żeby Patrick miał jakąkolwiek chemie z Richiem, ale to pewnie dlatego, że po prostu niezbyt go lubię. I również nie uważam, żeby Kevin ponosił całą winę, ale na pewno większą.
Z kimkolwiek Patrick skończy, czy skończy sam, nie wydaje mi się, żeby pozostawili go zagubionego do samego końca.

ocenił(a) serial na 7
emiljon

a ja natomiast nie lubię Kevina.. praktycznie od początku... za to Richiego uwielbiam... taki słodziak z niego.. ale z 2 strony Patricka nie znoszę totalnie, tych jego dziecinnych zachować, więc wcale się nie zmartwię, gdy na koniec zostanie sam... Za to moim ulubieńcem jest Dom i to mu najbardziej kibicuje... mogłoby mu się w końcu ułożyć w życiu..

Dorisska13

Ja za bardzo uwielbiam Jonathana Groffa, żeby nie lubić Patricka, pewnie gdyby inny aktor, to także bym go nie cierpiała :D

ocenił(a) serial na 9
emiljon

mam tak samo! :D

ocenił(a) serial na 7
emiljon

No tak, ja Jonathana też baardzo lubię, ale kurcze, Patrick w 2 serii za bardzo mnie zmęczył :)

ocenił(a) serial na 8
ink1313

Ten specjalny odcinek w końcu powstał?

Nezumi

kręci się. A dokładnie są w ostatnim tygodniu zdjęciowym :) HBO nawet nie chce pokazać oficjalnych zdjęć z planu. Russell wszystkie sceny nakręci w ciągu jednego dnia! Fani świrują, że przez to Kevin i Patrick nie będą razem i samego Kevina jest mało w scenariuszu. Notabene Groff w jednym z wywiadów powiedział, że będzie dużo seksu i że nakręcił jedną z najintensywniejszych scen seksu, jakie mu przyszło grać, ale czasowo się to nie zgadza z pobytem Russella na planie. Mnóstwo spekulacji i zero konkretów :(

ocenił(a) serial na 8
kasia_jana

Boże, minęło już tyle czasu że nie pamiętam imion bohaterów lol. Ale obstawiam, że Patrick wróci do tego fryzjera, mimo że game designer jest seksowniejszy. xD

ocenił(a) serial na 8
Nezumi

A ja wciąż czekam na info kiedy będzie ten specjalny odcinek.
Nie mogłem się oderwać od tego serialu. Mam nadzieję, że nie zrezygnowano z tego ostatniego odcinka..

ocenił(a) serial na 8
kasia_jana

I jak? Był już ten odcinek? Kiedy premiera? :)

khazad7_2

ja myślę, że okolice wiosny, ale nie ma jeszcze konkretnej daty ;/

ocenił(a) serial na 8
kasia_jana

Ok. Dziękuję za informacje. :)

khazad7_2

23 lipca poleci Looking: The Movie :)

ocenił(a) serial na 8
pauers

Serio? The Movie jako podtytuł czy The Movie jako pełnometrażowy film? ;) Jakąś zapowiedź gdzieś można zobaczyć?

khazad7_2

Taki jest tytuł cały. To będzie pełnometrażowy film. Póki co zapowiedzi nie ma. Ale na Wikipedii są już informacje i źródła :)

ocenił(a) serial na 8
pauers

I mamy pierwszy trailer :)

https://www.youtube.com/watch?v=eKKXaX--ifI

Marcin30

specjalny odcinek bedzie emitowany w sierpniu 2016 w hbo

ink1313

Widziałem. Jest dobrze - jest jak chciałem :-)
Nie napiszę, czy w ogóle któryś team wygrał, ale są wzruszające momenty z Kevinem i Richim.

ocenił(a) serial na 3
Lumenis

Również jestem po obejrzeniu finału i jestem usatysfakcjonowany domknięciem większości wątków :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones