PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 263
oceny
7,3 10 1 4263
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Oglądalność serialu.

ocenił(a) serial na 10

Wiadomo czy wyniki oglądalności są dobre? Ile odcinków będzie liczył 1 sezon? Jestem ciekaw czy wiadomo już coś odnośnie tego czy serial dostanie zamówienie na 2 Sezon?

ocenił(a) serial na 9
Ariel2400

pierwszy sezon będzie miał 8 odcinków. pamiętam, że pierwszy odcinek miał słabą oglądalność, 380.000 osób. na razie nie podjęto decyzji, czy powstanie drugi sezon. mam nadzieję, że dadzą mu szansę

ocenił(a) serial na 9
Ariel2400

Z oglądalnością jest coraz lepiej. Piąty i szósty odcinek pierwszej serii oglądało już ponad pół miliona widzów, co jak na późną porę nadawania (22:30) oraz fakt, że za HBO mimo wszystko trzeba płacić, jest całkiem niezłym wynikiem. Produkcje tej stacji mające mniejszą widownię dostawały kolejny sezon. Ponadto "Looking" oprócz kwestii związanych z oglądalnością nieźle wpływa też na sprawy wizerunkowe stacji, więc wszystko wskazuje na to, że dostanie kolejny sezon. Ponad wszystko - jest to całkiem niezły serial i szkoda by było, gdyby nie dostał kolejnej szansy. W moim skromnym odczuciu jest wręcz bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 10
Piotrekk_4

Dzięki za odp tez mi się podoba serial jest świetny bardzo podobny do Girls tylko o tematyce homo. Uwielbiam Patrica przypomina mi trochę Hannę z Dziewczyn, serial klimatem bardzo zbliżony chociaż w Spojrzeniach dialogi są o wiele lepsze bardziej prostsze z życia wzięte.

ocenił(a) serial na 9
Ariel2400

właśnie podano informację, że będzie drugi sezon (hura), dodatkowo ulubiony angielski uszatek dołączył do stałej obsady

raven46

Tak! Będzie 2 sezon. Nietylko "Kevin" awansował do stałej obsady (Yupi) ale również "Richie" i "Doris".

ocenił(a) serial na 9
zgadnij_kto

A wiadomo już kiedy nowy sezon? Dopiero za rok czy jest jakaś szansa, że pojawi się na przykład w jesiennej ramówce?

Benzedrinka

Nie sądzę, zapewne będzie najwcześniej w 2015 roku, pewnie tak, jak pierwszy sezon - w styczniu. Oficjalnych dat jeszcze nie ma, ale HBO chyba nigdy nie puszcza dwóch sezonów w jednym roku kalendarzowym.

Ariel2400

Mam nadzieję, że są, bo ja oglądam już drugi raz pierwszy sezon (jestem w tej chwili po trzecim odcinku powtórki) i znowu bawię się świetnie. :) Więc mam nadzieję, że nawet na drugim sezonie się nie skończy! Ha!

HBO rządzi!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones