PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 263
oceny
7,3 10 1 4263
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Były już wzmianki na forum, ale porównując, który serial uważacie za lepszy? Oba są właściwie o takiej samej tematyce i ogólnie dość podobne. W QaF jest więcej kobiet, np. Linz, Mel, mama Michaela(już nie pamiętam jak się nazywa), a w Looking głównie tylko Doris. Wiem, że to serial o gejach, mimo wszystko moim zdaniem mogłaby być jeszcze jedna żeńska bohaterka. W QaF dużo postaci mnie wnerwiało, za to w Looking tylko czasami Agustin. Choć brakuje mi kogoś w rodzaju Briana. Oglądając QaF po kilku sezonach zdarzało mi się zasypiać podczas odcinka, natomiast Looking jak na razie mnie nie nudzi.Podsumowując, na dzień dzisiejszy bardziej podoba się Looking, ale poczekam na dalszy rozwój :)

ocenił(a) serial na 8
emiljon

QUEER AS FOLK moim zdaniem jest o niebo lepsze

ocenił(a) serial na 7
emiljon

Looking jest o wiele lepszy według Mnie. O wiele lepsza obsada, lepsza fabuła, w QAF strasznie mnie denerwował Justin. Już nie wspomnę o "technice" nagrywania (?), nie wiem jak to nazwać. QaF jest o minimum 10 lat młodszy od Looking więc wiadomo że technika wtedy nie była tak zaawansowana jak teraz, dlatego widać że w QaF jest słaby obraz, niby mały szczegół ale strasznie mnie takie coś denerwuje i obniża ocenę, zdecydowanie wolę oglądąć w HD :D

ocenił(a) serial na 9
emiljon

próbowałem obejrzeć kiedyś jakiś odcinek QaF ale nie przypadł mi do gustu. Uważam, że Looking jest rewelacyjny. Skończyłem oglądać właśnie drugi raz pierwszy sezon - świetna robota!

Muwistar

Po pierwszym odcinku też mi się nie podobało i na pewno oglądając jakiś losowy byłoby identycznie(czasami przeszkadzał mi klimat tamtejszych dyskotek i trochę za dużo seksu, a włączając jakiś losowy odcinek jest duża szansa, że bym na to trafiła), ale ja po czasie się przywiązałam do postaci, :)

ocenił(a) serial na 3
emiljon

Bez porównania QAF jest lepsze szczególnie wersja amerykańska. Looking nawet koło tego nie stało :)

ocenił(a) serial na 3
emiljon

Jeszcze dodam (bo nie ma możliwości edycji), że QAF ma w branży status kultowego serialu. Looking nie ma i raczej się go nie dorobi. Osobiście czekam na nowy serial - wielką produkcję a'la QAF. Looking mnie pod tym względem zawiódł i nie sądzę, aby przetrwał dłużej niż 2-3 sezony.

mike__25

Co do kultowości i przetrwania Looking zgadzam się w 100%.

mike__25

Cóż kwestia gustu niektóre ''kultowe'' seriale akurat do mnie nie trafiają ;)

ocenił(a) serial na 10
emiljon

Oba seriale lubię, oba oglądałam/ogladam, ale chyba jednak "Looking" jest lepszy, jak dla mnie, bardziej prawdziwy.

emiljon

Looking. Zdecydowanie. Zmusiłam się kiedyś do obejrzenia 5 odcinków QaF, ale kompletnie nie przypadł mi do gustu, a w Spojrzenia wciągnęłam się niemal od razu.

ocenił(a) serial na 9
emiljon

QaF uwielbiam wręcz.
Looking jest też bardzo dobre, ale po prostu inne.

ocenił(a) serial na 9
DZASTII

Looking ma jak dla mnie ogromny plus za Tovey'a.

ocenił(a) serial na 9
emiljon

Looking zdecydowanie bardziej wciąga. Oglądając 4 pierwsze odcinki QAF stwierdziłem że to zdecydowanie nie jest to i nawet nie kontynuowałem. Jak ktoś wyżej napisał looking jest ''bardziej prawdziwe'', co sprawia że łatwiej jest się wciągnąć w historię. Serial jest dojrzały, zawiera elementy komedii i dramatu. Ze świecą szukać drugiego takiego w dzisiejszym kinie...

emiljon

QAF lepszy! Looking ma jedną zasadniczą wadę, nie ma w nim Briana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones