PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697145}

Spojrzenia

Looking
7,3 4 263
oceny
7,3 10 1 4263
Spojrzenia
powrót do forum serialu Spojrzenia

Atak klonów

ocenił(a) serial na 7

Czemu Ci wszyscy panowie poza jednym blondynem wyglądają, jakby byli braćmi lub kuzynami? Wszyscy ciemni, włochaci... Czy to jakiś standard urody gejowskiej?

ocenił(a) serial na 6
ElliotBeverlyMantle

No właśnie też jestem zaskoczona tym faktem, że wszyscy na jedno kopyto. Ciężko będzie ich rozpoznawać na samym początku ;)

ocenił(a) serial na 7
ElliotBeverlyMantle

To nie standard, ale tak wyglądają misie :P Bears :D

ocenił(a) serial na 7
Kuki1989

Acha... no faktycznie. Ci w serialu to chyba będą wydry i wilki, bo bardziej wątli są.

ocenił(a) serial na 7
Kuki1989

Trochę gejowskiej zoologii dla niewtajemniczonych ;):
http://misterhollywood.hubpages.com/hub/Gay-Men-Are-you-a-Jock-Otter-Bear-or-Wol f :)

A blondyn to co to będzie, szczeniak?
Myślę i myślę, skąd znam tę gębę, aż mnie oświeciło, że przecież z Bossa.

ocenił(a) serial na 6
ElliotBeverlyMantle

Myślę, że po trochu pokazują realia. W świecie kina/TV ogromna część aktorów jest nienaturalnie wydepilowana. Są bardziej łysi na ciele niż noworodek. A bądźmy szczerzy, większość chłopów czy to homo czy hetero ma zarost, włochy na klacie etc.
Oni pokazują chłopów z reala, a nie jak to było w QaF wydepilowanych modelów, którzy stanowią ułamek procenta męskiej części populacji ludzkiej. A to że większość ma brody/zarost. No cóż, oni tam pokazują dorosłych, nie licealistów czy studentów. :-)

ocenił(a) serial na 8
Fibius

dokładnie ;-)

ocenił(a) serial na 7
Fibius

Nie no, chyba jednak większość facetów (hetero?) się goli.

użytkownik usunięty
ElliotBeverlyMantle

Na klacie? lol

ocenił(a) serial na 7

Nie, na twarzy.

ocenił(a) serial na 7
ElliotBeverlyMantle

O tym, że owłosienie twarzy jest dla bohaterów istotne, może świadczyć zapowiedź kolejnego odcinka, w którym jeden z nich się ogoli i usłyszy od partnera: "OMG, you shaved!" :)

ElliotBeverlyMantle

wlasnie ,dlaczego? gdzie znaleść takich zarosnietych facetów ? ja uwielbiam ,wszyscy goli jak kolano i wygladaja jak chłystki z liceum,ale zauwazyłam ze w ameryce popularne jest nie- goleni sie

ocenił(a) serial na 9
ElliotBeverlyMantle

wydaje mi sie, ze poza krajami nordyckimi i ogolnie polnoca Europy raczej dominuja takie cechy jak ciemna cera, wlosy czy oczy (genetyka...) a co do zarostu to staje sie on coraz bardziej modny takze wydaje mi sie ze ponad 50% mlodych ludzi (w Europie zachodzniej, przynajmniej) sie nie goli, zwlaszcza na twarzy :) co to za problem?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones