PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227542}
6,4 472
oceny
6,4 10 1 472
Spider Man Unlimited
powrót do forum serialu Spider-Man Unlimited

Przygody Człowieka-Pająka na alternatywnej Ziemi nie są wcale tak złe jak mogłyby się wydawać. Wielu nie może przełknąć tego że akcja dzieje się w innym miejscu gdzie wśród ludzi żyją mieszanki zwierząt z ludźmi. Mi jednak wcale to nie przeszkadzało, bo i wszystko jest dobrze wyjaśnione, a tak naprawdę nasz pajączek jest tym którego znamy z wcześniejszych odsłon, tyle że poleciał na ratunek synowi Jamesona, który przeniósł się na alternatywną Ziemię. Pamiętam jeszcze ten serial za czasów gdy w weekendy był puszczany w tv Polsat i wtedy mi nie przypasował, ale dzisiaj świetnie się w nim odnalazłem. Scenariusze odcinków są naprawdę bardzo mocną stroną tej produkcji. Z chęcią też podziwia się alternatywne wersję przeciwników pająka (jest np. Green Goblin, Electro, Rhino). Serial skończył się na 13 odcinku w którym jest też ciąg dalszy którego tak naprawdę już nie poznamy. Szkoda że wstrzymano produkcję 2 sezonu bo z chęcią bym poznał zakończenie. Na taką decyzję według mnie nie zaważyła oglądalność serialu i opinie o nim, ale sami twórcy - bo jak mogli zdobyć oglądalnośc skoro emisja 13 odcinków trwała prawie 3 lata (!!!).
Ostatecznie troszkę brakuje tej produkcji do jej wspaniałego poprzednika- serialu "Spider-man" z '94 roku, ale i tak jest dobrze.
7/10

howlet

Mnie się strasznie ta muzyczka z openingu podobała. Nie wiecie skąd by ją można ściągnąć?

ocenił(a) serial na 6
howlet

W sumie to ja nie mam nic do dodania, podzielam Twoją opinię howlet, ale daję oczko mniej 6/10.

FearPL

a masz może jakąś wersje tego z napisami pl ? xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones