PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109599}

Spawn

8,0 1 341
ocen
8,0 10 1 1341
Spawn
powrót do forum serialu Spawn

Chyba nawet przewyższająca papierowy pierwowzór.Wciągająca fabuła,wspaniały mroczny klimat, olbrzymia dawka przemocy( aż dziw bierze,że pozwolono na coś takiego w telewizyjnej produkcji!),wstawki komediowe obecne w komiksie ograniczone do minimum.Czysta rozkosz dla miłośników animacji i komiksu.Nie spodziewałem się tak dobrej animowanej pozycji z USA.10 punktów!

hellboyjr

zgadzam sie w 100%. Spawna czytywałem jeszcze w pdstawówce, dziś mam 25 lat i komiks wydaje mnie sie czasem troche naiwny, oczywiście czasem. Animacje widziałem na youTube, mimo tak fatalnej jakości zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Kreska, głosy i klimat, znacznie mroczniejszy niż w komiksach.... pozycja Must Have! ja już niedługo kupie:)

fietu

mam po angielsku cały 1 sezon

ocenił(a) serial na 10
hellboyjr

HBO = wiadomo ze bedzie krwiscie i niegrzecznie jeszcze przed napisami poczatkowymi <3

Serial absolutnie genialny, szkoda ze tak zapomniany

ocenił(a) serial na 8
hellboyjr

Niestety trzeci sezon zawodzi, bo wprowadza masę wątków, z których kompletnie nic nie wynika i na dodatek kończy się cliffhangerem:(. Widać, że chyba zabrakło już kasy przy jego tworzeniu, albo chcieli stworzyć jeszcze jeden sezon, który rozwiązałby te niedopowiedzenia. Tym niemniej serial jako całość grzechu, nomen omen, warty;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones