PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111527}

Siostrzyczki

What I Like About You
7,2 5,7 tys. ocen
7,2 10 1 5652
6,0 2 krytyków
Siostrzyczki
powrót do forum serialu Siostrzyczki

nie mam pojecia kto to jest Vic ten niby strazak. Jego nie gral czasem Luke Perry?

papusiak

niee tamten hydraulik to był kto inny. Ten Vic był w 2 odc w 1 sezonie. http://www.imdb.com/name/nm0004844/filmoseries#tt0321018

oliina

to skad val go zna? jak to sie w ogole stalo, ze oni wzieli slub?

papusiak

nie oglądałam tego odcinka, ale wiem że była pijana ;) poszukaj w googlach może cos znajdziesz

ocenił(a) serial na 10
papusiak

Już teraz wiem kto to jest. W pierwszym sezonie Val pracowała w PR razem z Lauren(wtedy się nie lubiały) i Vic był ich szefem. A ślub wzięli, bo Val się spiła :P (pierwszy odcinek IV sezonu :))

ocenił(a) serial na 10
Kristofer

łoo matko no to wreszcie się wyjaśniło któż to jest... ale i tak kolesia nie pamiętam z pierwszego sezonu...

Fluorescent

To kiedy zaczeła się ta 4 seria te odcinki co teraz leciały w TVN7 to 4 seria tak? sorki ale bo nie obeznana jestem

aga_37

dzisiaj w sobotę leciały 2 ostatnie odcinki 3 sezonu. A normalnie od pon do piąt leci 4 seria, 3 odcinki juz były.

oliina

juz czaje tego vica, ale w ostatnim odcinku 3 serii bylo, ze val wziela slub z hydraulikiem (luke perry) a tu nagle wyskakuja z viciem, nie czaje o co chodzi, bo nie ogladalam 1-szego odcinka 4 serii

ocenił(a) serial na 10
papusiak

no właśnie ja też tego nie obczajam, bo pierwszy odcinek oglądałam od połowy więc i tak nie wiem o co biega - najpierw hydraulik, teraz się okazuje, że strażak...

ocenił(a) serial na 10
Fluorescent

Skończyło się na hydrauliku, ale w pierwszym odcinku IV sezonu okazało się, że to jej sie tylko śnilo :) Tak naprawdę wyszła po pijanemu za Vica :)

ocenił(a) serial na 10
Kristofer

O kurde, niemalże jak w "Magdzie M" kiedy śnił jej się ślub, a widzowie mysleli, że to naprawde... ;p

ocenił(a) serial na 10
Fluorescent

hehehe...no faktycznie podobne :D