PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111527}

Siostrzyczki

What I Like About You
7,2 5,7 tys. ocen
7,2 10 1 5652
6,0 2 krytyków
Siostrzyczki
powrót do forum serialu Siostrzyczki

WAŻNE!!!

ocenił(a) serial na 10

CZy ktoś wie skąd można ściagnąc ten serial(chodzi mi o stornke a nie o pogram...) i drugie która seria teraz leci w TVN7?

anusya

teraz leci 2 seria na tvn7, dziś były odc.11 & 12
wiem że na torrentach jest, ale stronki żadnej nie znam, ostatecznie na youtube można chyba cały 4 sezon obejrzeć, wcześniejsze to nie wiem

ocenił(a) serial na 10
oliina

zobacz sobie w tyl pare tematow tam sa podawane stronki ja sciagnelam caly 4 sezon ale odcinki pojedynczo trudno znalesc wszystkie z danego sezonu dlatego sciagaj sobie komplet ... 4 sezon jaki sciaglaam mial ponad 3 giga i sciaglam go przez bitcometa
link do 4 sezonu
http://thepiratebay.org/tor/3521955/What_I_like_about_ you_Season_4

Geisha_

A ja ściągnełam przez bitlorda polecam Ci stronke torrenty org są tam od 1 sezonu do 4 ja mam wszystko tyle ze 1,2 serie bez napisów :( Ale się domyslam ...
tylko na torrenty org musisz się zarejstrować i wysłać do nich esa wtedy dostajesz kod wpisujesz go i ściągasz ... wszystko jest napisane w regulaminie więc sobie poradzisz ...
Powodzenia Siostrzyczki są świetne :)

ocenił(a) serial na 8
Kinomanka_18

www.torrentspy.com

Mozesz sciagnac stamtad. Sa pelne 4 sezony. Nie musisz wysylac zadnych smsow.

ocenił(a) serial na 10
dragon_5

www.torrentspy.com jak przez ta stronke sie sciaga bo jej nie zkminilam jestem chyba za glupia ...
ja mam bearshare do sciagania ale tam niema:/

anusya

do tego potrzebujesz program do torrentów, np BitTornado, ale nie polecam, za mało jest seedów i praktycznie w ogóle sie nie ściąga :/

ocenił(a) serial na 10
oliina

aha dzięki za cynk :):):) qRde szkoda bo strasznie mi zalezy :(