PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638119}

Siły pierwotne: Nowy świat

Primeval: New World
6,3 610
ocen
6,3 10 1 610
Siły pierwotne: Nowy świat
powrót do forum serialu Siły pierwotne: Nowy świat

Za Connorem Temple, z nim sceny były najlepsze, zawsze mi się mordka śmiała jak on miał te
swoje śmieszne pomysły ehh szkoda że to nie zrobili kontynuacji tego lepszego pierwowzoru serialu.

meg9

Szkoda że to nie Brytyjczycy zrobili tą wersję ze starymi aktorami. Brakuje mi tu starej obsady no ale cóż niestety zakończyli tamtą serię chociaż koniec dość dziwny bo anomalie powróciły więc cieszyłbym się gdyby powróciła i stara obsada

Zocha_Ogorek

Brakuje mi tekstów Lestera i potyczek pomiędzy Abby a Connorem z 2 i 3 sezonu. ;p

ocenił(a) serial na 7
meg9

Na początku byłem zawiedziony kanadyjską wersją ale szczerze powiedziawszy od kilku odcinków poziom podskoczył znacząco w górę. Do postaci też się można przywiązać, ostatnie 3 odcinki mają i klimat i napięcie znane z oryginału więc na razie nie skazuję serialu na porażkę : )

Kapisek

Fajnie by było jakby w niektórych odc. Connor im pomagał, tak gościnnie :)

meg9

Ha a jednak! W ostatnim odc tego sezonu Connor się pojawi :)

meg9

Dzięki za info.
Zalegam z dwama odcinkami i już chyba miałam się poddać, ale dla Connora obejrzę.
Skąd masz te info?

ardnaskela_filmaniak

a stąd mam pewne info :) http://www.primevalnewworld.com/episodes.php#12

meg9

Dzięki (:

ardnaskela_filmaniak

A proszę, cieszę się że nie jestem jedyną fanką Connor'a (Andrew) :D

ocenił(a) serial na 7
meg9

Lester był najlepszy

ocenił(a) serial na 6
meg9

Przynajmniej dowiedzieliśmy się, ze Connor z Abby się pobrali. Szkoda że chociaż w ostatnim odcinku nie zagrała Abby jak byłą akcja przez moment w Londynie

ocenił(a) serial na 6
pawel_murdock

Skąd wiesz że chodzi o Abby nikt o niej nie wspominał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones