PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109302}

Słowo na L

The L Word
7,8 9,2 tys. ocen
7,8 10 1 9157
8,0 2 krytyków
Słowo na L
powrót do forum serialu Słowo na L

Wiemy wszyscy, że w Polsce serial był emitowany na antenie Fox Life.
Myślicie, że jeszcze się pojawi? Zwłaszcza iż w tym roku wypadła 10 rocznica emisji, Fox Life bądź inny kanał (AXN ?) mogło by wyemitować go ponownie.

anita_6_filmweb

W sumie nie słychać takich newsów, ale może :> kto wie? Nawet jeśli, to pewnie i tak będzie emitowany późnym wieczorem. Foxlife ma dość mocno zapchaną ramówkę. Swoją drogą to już 10 lat, aż się wierzyć nie chce :D nadal żyję nadzieją, że serial zostanie reanimowany :>

ocenił(a) serial na 10
FatMama

Właśnie w tej minucie skończyłam oglądać po raz 2 The L Word ! :(
Nie moge uwierzyć że znów przeżywam to tak jak za pierwszym razem , jak dla mnie ten seriał mógłby się nigdy nie kończyć :)
Również mam nadzieję , że przynajmniej pojawią się odcinki specjalne :)
To by było " 10 lat później " :D

neuutralna

a możeby napisać do jakiejś stacji o wznowienie ??

ocenił(a) serial na 10
anita_6_filmweb

Zawsze mozna sprobowaac ! :) A moze by tak napisac do rezyserki z zapytaniem czy planuje poworcic jeszcze do L Word czy to juz przeszlosc ? Bo widziala i czytalam sporo na ten temat i widzialam ze czesc obsady wciaz wspomina serial.

neuutralna

Heh ;D Do Ilene Chaiken piszą fani z całego świata, ale wątpie by wznowili serial po tylu latach (chociaż marzy mi się to). Są takie akcje na twitterze typu #bringbacktheLword itp.
Też czytałam różne artykuły w tym jeden taki, w którym wypowiadało się kilka osób z obsady i raczej nie chcieliby wznowić serii. Szkoda :(
Przyznam się, że sama też pisałam do Ilene na fb ale nie wiem czy wgl to odczytała :D

ocenił(a) serial na 10
anita_6_filmweb

haha no to ładnie :D

neuutralna

to raczej desperacja ;D ale co tam :P czy istnieje jeszcze ktoś, kto chciałby powrotu ulubionego serialu??