PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 73 tys. ocen
7,5 10 1 72508
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Zauważyliście na końcu 21 odcinka że "A" ma męskie spodnie? Więc to pokazuje że jest nim facet ;) ja bym stawiała na
Mike

doma245

Ja też już od dawna przypuszczam, że on jest A.

ocenił(a) serial na 6
curlyteeth5

tylko jaki MIke miałby motyw, żeby probować zabić Ali i szantażować dziewczyny. Trudno przyjąć, że Ali była w ciązy z Mikiem ...

ocenił(a) serial na 6
curlyteeth5

tylko jaki MIke miałby motyw, żeby probować zabić Ali i szantażować dziewczyny. Trudno przyjąć, że Ali była w ciązy z Mikiem ...

ocenił(a) serial na 6
curlyteeth5

tylko jaki MIke miałby motyw, żeby probować zabić Ali i szantażować dziewczyny. Trudno przyjąć, że Ali była w ciązy z Mikiem ...

ocenił(a) serial na 9
doma245

Mike? Nieee. To by było bezsensu. Jeśli Mike okaże się A, ta już kompletni zwątpię w inteligencję twórców serialu...Mike ma jakieś 16-17 lat, w czasie gdy Ali zaginęła miał 14-15l...PLIS.

użytkownik usunięty
paulina0103

Mike zdecydowanie nie jest A. Nie ma powodów, by szantażować dziewczyny (w tym własną siostrę), a poza tym jest bardzo mało scen z nim w roli głównej, co też o czymś świadczy.

ocenił(a) serial na 10

Mowie Wam, ze Toby na 10000% to bylby szoking :P

użytkownik usunięty
bianka226

Na którym jesteś sezonie?

ocenił(a) serial na 10

jak na ktoym?na biezaco

użytkownik usunięty
bianka226

Aha, bo przecież w 3 sezonie okazało się, że Toby współpracuje z Moną, ale szczerze wątpię, żeby to on był A.

ocenił(a) serial na 10

przeciez wiem, ale i tak mysle ,ze jest zly :)
poniewaz na poczatku Toby byl poszkodowany i dobry, pozniej byl w druzynie A, niby wybielony itd, a tu zaskoczenie byloby, ze jest A

użytkownik usunięty
bianka226

No tak, to byłoby duże zaskoczenie, nie wiadomo co wymyślą twórcy serialu. Mam nadzieję, że to jednak nie będzie Toby tylko Ezra okaże się być Big A. :)

ja jestem tego zdania ze big A jest Jason ;)

użytkownik usunięty
youarenotalone18

Jason? A jaki miałby powód?

bo moim zdaniem coś z nim jest nie tak. jest alkoholikiem.. ogólnie jest pokazane że Ali się go bała, był taki fragment jak on trzymał kij i ona się przestraszyła i ogólnie też jak oni zostawali sami w domu to Ali kiedyś była pobita i też myśle ze to przez niego.
a dlaczego moze być a? no bo byl zazdrosny o Ali

użytkownik usunięty
youarenotalone18

No fakt, chociaż wydaje mi się, że ten siniak na ręku to przez Paige. Przynajmniej Ali tak mówiła dziewczynom. Mam nadzieję, że Jason nie okaże się być "tym złym", bo za bardzo go lubię i jest taki przystojny. ;)

fakt, chyba najprzystojnieszy ze wszystkich hehe. a jesli chodzi o ten fragment pobicia to chodzi mi o to jak ali przychodzi wieczorem do mamy spencer oraz jak przychodzi w kurtce baseballówce do dziewczyn, smutna, jak płacze.

użytkownik usunięty
youarenotalone18

Tak? Kojarzę to z matką Spencer, ale czy była wtedy pobita? Nie pamiętam, dawno to oglądałam. :P

doma245

wiem, że to głupie, ale widzieliście na tych kartkach zapis Ezry: Caleb "cośtam" z Jenną, hmmm zdziwiło mnie to, przecież oni się chyba nie znali?

willemite

- Jason is a possible suspect into Alison’s disappearance
- Caleb’s working for Jenna
- Mona couldn’t have been A when she was locked up in Radley

ocenił(a) serial na 3
willemite

To chyba chodzi o sprawę z pierwszego sezonu. Było coś, że Caleb zaczął chodzić z Hanną, a on pomógł Jennie i chyba zamontował coś Hannie w telefonie czy coś takiego i wtedy zerwali. Ale okazało się, że zrobił to dla kasy i nie wiedział o co Jennie chodziło. Mogłam coś pomieszać, bo to 4 lata temu było :D

ocenił(a) serial na 5
kropkaaa

tak, tak było, zbierał info dla Jenny.

Lady_Nyks

a nie dla Mony?

willemite

Nie, dla Jenny.

ocenił(a) serial na 10
doma245

Moim zdaniem Big A to Wren :)

klaudia5xo

moim też i to już od dawna...

willemite

Moim zdaniem na 100% będzie motyw z bliźniaczkami. Pani D. na pewno nie jest głównym -A, chociaż na pewno jest w Teamie. No i Wren najpewniej też.