PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=160393}

Rurouni Kenshin: Trust & Betrayal

Rurouni Kenshin - Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku Hen
8,2 1 517
ocen
8,2 10 1 1517
Rurouni Kenshin Meiji Kenkaku Romantan Tsuioku Hen
powrót do forum serialu Rurouni Kenshin - Meiji Kenkaku Romantan - Tsuioku Hen

Ścisła czołówka anime

ocenił(a) serial na 10

Zdecydowanie jest to jedna z ciekawszych rzeczy jakie widziałem w swoim życiu fana japońskiej animacji. Krwawa, ale zarazem wręcz poetycka opowieść o zemście i miłości z ciekawie skonstruowaną intrygą. Tła, scenerie i muzyka tworzą niesamowity klimat, a prowadzenie fabuły jest naprawdę kapitalne, nawet sceny w których nie dzieje się nic specjalnie istotnego dla fabuły nie pozwalają oderwać się od ekranu.

ocenił(a) serial na 10
Wostock

Zdecydowanie jedno z najlepszych anime. Płakałam na nim w dzieciństwie i do dziś go pamiętam :)

ocenił(a) serial na 10
Cinnamonelf

Co takiego, oglądałaś to w dzieciństwie? Chryste już chyba pulp fiction bardziej nadaje się do pokazania dziecku.

ocenił(a) serial na 10
Wostock

No troszkę przesadziłam w dzieciństwie to Sailor Moon i Dragon Ball. Ale miałam tak mniej więcej 15-16lat jak to widziałam :) Co nie zmienia faktu, że w wieku 8-10 lat oglądałam każdy możliwy horror lecący w tv :P

ocenił(a) serial na 10
Cinnamonelf

Już się bałem, że oglądałaś ten serial jako ośmiolatka :) Jeśli interesuje cię inne anime w samurajskich klimatach to polecam Hakkenden: legend of dog warriors, nietypowa, ale niesamowicie wciągająca historia przy której nie raz można się wzruszyć.

ocenił(a) serial na 10
Wostock

Ooo dziękować na pewno sprawdzę :)

ocenił(a) serial na 10
Cinnamonelf

Tylko nie zapomnij podzielić się wrażeniami.

ocenił(a) serial na 10
Wostock

Oczywiście!! A ten film na podstawie anime ( http://www.filmweb.pl/film/Ruroni+Kenshin-2012-644479 ) oglądałeś? Bo się zastanawiam czy warto obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 10
Cinnamonelf

Nie, ale spotykałem się raczej z dobrymi opiniami więc raczej bym zaryzykował.

ocenił(a) serial na 10
Wostock

Hakkenden: legend of dog warriors nadal nie udało mi się obejrzeć aleee za to oglądałam pierwszy film Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan. Pomimo moich obaw muszę przyznać, że film wyszedł im całkiem dobrze (oczywiście oceniając go jako ekranizacja mangi :) Właśnie zabieram się za drugą część.

ocenił(a) serial na 10
Cinnamonelf

Opinie o filmie są raczej dobre, ale ja jestem raczej sceptycznie nastawiony do aktorskich ekranizacji mang. Chociaż pewnie zobacze to z czystej ciekawości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones