PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 524
oceny
7,3 10 1 30524
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

Zwyczajna opera mydlana dla pustych nastolatek.jedyny plus to sandler w roli milicjanta .a tak to koszmar 3/10

ocenił(a) serial na 10
bourbonKid

"sandler w roli milicjanta" chyba w roli szeryfa bo milicje to miałeś w Polsce za komuny.

Spicke

chyba nie zrozumiales zartu kolego

ocenił(a) serial na 10
bourbonKid

Jak widać nie więc może mi wyjaśnisz gdzie tu był żart żebym wiedział z czego się śmiać.

ocenił(a) serial na 10
bourbonKid

Chyba nigdy nie oglądałeś opery mydlanej... Polecam zainteresować się Modą na Sukces, All My Children itp. wtedy pogadamy :)

ocenił(a) serial na 10
Michal1983_filmweb

Przecież Modą na Sukces to jest serial akcji z elementami fantazy zwłaszcza dla kogoś kto szeryfa nazywa milicjantem (wątpię w to że on w ogóle oglądał ten serial).

ocenił(a) serial na 10
Spicke

:)

Spicke

ile masz lat dziecko ?wiem ze na lekcjach w szkole cie uczyli ze szeryf jest w usa milicjant w polsce(kiedys) policjant wszedzie TERAZ.ale jak napisze ze pielegniarka to eskimos to głuptoki mnie poprawia ale nie beda kumac o co chozi.ZARTY ZARTAMI jak to mówia lol

ocenił(a) serial na 10
bourbonKid

W kwestii wyjaśnienia o tym że w USA jest szeryf to mnie nie uczyli w szkole i nie kiedyś tylko w dalszym ciągu jest tam taka funkcja i policja też jest (w dużych miastach) jednak w takich małych miasteczkach jak tytułowe Roswell w dalszym ciągu istnieje urząd szeryfa (jeśli się nie mylę to szeryf jest wybierany w wyborach jak burmistrz na określoną kadencję).

Michal1983_filmweb

młody wilczek inaczej widzi filmy,seriale itp z czasem nasz umysl sie rozwija i zaczynamy dostrzegac znacznie wiecej rzeczy.a na moj stary 25 letni chłopski rozum tak uwazam ze ten serial to badziewna opera mydlana. wole mode na sukces hah

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bourbonKid

chyba ty

bourbonKid

Ja w tamtym roku sobie włączyłem chyba na cda I wytrzymałem 3 odcinki I dalej nie dałem rady ,ale czołówka I piosenka na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones