Rewolucja
powrót do forum 1 sezonu

Porażka

ocenił(a) serial na 3

To nie jest film historyczny, to pokręcony horror. Podejrzewam, że będzie 2 sezon, ale go nie obejrzę, bo tym razem nie dam się oszukać.

ocenił(a) serial na 7
Adalko

Następnym razem czytaj opisy a nie hejtuj seriale z powodu swojej głupoty.. Ten serial to alternatywna wizja historii. Twórcy nikogo ni oszukali bo wyraźnie powiedzieli że nie interesuje ich zgodność historyczna.

ocenił(a) serial na 3
AgusKa1993666

Każdy ma prawo do swojej opinii. Gdy zobaczyłem zwiastun filmu i przypisanie jego gatunku na Filmwebie spodziewałem się czegoś innego niż zobaczyłem. Nie jestem ortodoksyjnym widzem, który oczekuje prawdy historycznej (nie wierzę, że coś takiego istnieje). Nie obrażam też innych zwłaszcza ukrywając się za nickiem. Nie moja wina, że nie lubię horrorów.

ocenił(a) serial na 8
Adalko

obejrzyj sobie historiczny o zenku martyniuku a to jest film z alternatywnym spojrzeniem i otwartym na dodatki a nie dla dziobakow co czytaja ksiazki historyczne z zapewne prawdziwa historia

ocenił(a) serial na 3
wrona_fw

Dziękuję za radę. W przeciwieństwie do Pana filmu o Zenku Martyniuku nie oglądałem i nie mam zamiaru, ponieważ nie zaliczam się do grona jego odbiorców. Nie obrażam również innych, zwłaszcza, gdy ich nie znam i ukrywam się za nickiem. Nie zaliczam się także do grona wyznawców jedynie słusznej historii. Nie lubię horrorów i tyle w tym temacie.

ocenił(a) serial na 7
Adalko

A to dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones