PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140205}

Raport o zagrożeniach

Threat Matrix
6,0 190
ocen
6,0 10 1 190
Raport o zagrożeniach
powrót do forum serialu Raport o zagrożeniach

Melodia z tematu...

użytkownik usunięty

Wie ktoś może jaki jest tytuł melodii z tematu? nuta jest świetna a nigdzie nie mogę jej znaleźć... z góry dzieki

Ja mam tą piosenkę na kompie ;) Tylko, że na początku jest ten sam tekst co w rozpoczeciu filmu ;) Więć jesli to chcesz to moge przesłac ;D

użytkownik usunięty
bubblegumprincess

ok bylabym bardzo wdzięczna;p ale masz całość czy tylko wstęp? chociaż nawet gdyby, mój adres: ewa_irl@wp.pl jeszcze raz thx:)

Dopiero weszłam dzis na forum znowu ;) Juz wysyłam pioseneczke ;D

bubblegumprincess

Wysssłałam ;DD <za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

użytkownik usunięty
bubblegumprincess

Wielkie dzięki, przez pomyłkę napisałabym Thanks a million... Będę jej ciągle słuchać...^^

Prosze, prosze ;D Moze w innych piosenkowych sprawach tez będę umiała Ci pomoc ;))

bubblegumprincess

A czy ja też mógłbym prosić o tego songa ? :) Ładnie prosze i z góry bardzo dziękuje hehe :) : magia_kina@wp.pl

użytkownik usunięty
mati_5

a nie ma problemu ;) ząłożyłam tylko nowe konto, ale piosenkę już wysyłam ;D

Bardzo dziękuje i przepraszam za odgrzebanie tematu ... Najpierw napisałem a potem spojrzałem na datę :) hehe Mimo wszystko bardzo dziękuje :* Pozdrawiam !

użytkownik usunięty
mati_5

Służę ;D za krótkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones