PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140205}

Raport o zagrożeniach

Threat Matrix
6,0 190
ocen
6,0 10 1 190
Raport o zagrożeniach
powrót do forum serialu Raport o zagrożeniach

8/10 bardzo dobre

ocenił(a) serial na 8

Musze powiedziec ze serial jest naprawde swietny juz po 3odcinkach stwierdzam ze bedzie na co popatrzec serial akcji mocne tepmo napiecie no rola aktorow tez jest dobra ja oceniam ten serial 8/10 to chyba najlepszy serial dwójki jaki widzialem no tego prosze fil jest o dwa razy na axn w niedzile o 22 i srody o 20:05 i to tego w niedzile na dwojce o ok 22 wiec przegapi na ktoryms kanale mozna uzplenic na drugim tylko dziwi mnie axn za kanal ktory trzeba placic gdyby byla to druga seria ok to ruziem ale puszczac wtym samym czasie i serie i byc do przadu jeden odcinek jezeli ma dwojka to nie mogli siana juz emisja tego serialu na AXn to takie moja opinia ale i tak ten seril polecam.

użytkownik usunięty
kinoman85

mi też się serial podoba, no niestety nie ma drugiej serii a pierwsza liczy tylko 16 odcinków... na axn w środę leci ten ostatni i już się nie mogę doczekać [spojler] bo John dowie się prawdy o swoim ojcu

ocenił(a) serial na 8

jest w Planach druga seria maja krecic cos wiecie

użytkownik usunięty
kinoman85

wątpię zeby wznowili produkcję to serial z 2003 roku.... tak samo mówili o tajnych akcjach cia i tez nie było... niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones