PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841983}

Równonoc

Equinox
5,7 5 301
ocen
5,7 10 1 5301
Równonoc
powrót do forum serialu Równonoc

Pół nocy poświęciłam, żeby obejrzeć ten serial. Pierwszy odcinek jako tako znośny, ale ani razu nie czułam satysfakcji na następny. Parę razy podczas oglądania zajęłam się czymś innym, ale myśle, że wiele nie straciłam. Serial nudy, ciągnie się i gdy już myślisz, i trzymasz kciuki, że może w końcu zacznie się coś dziać wielka klapa i powtórka z rozrywki. Bohaterka również irytująca, ale rozumiem, że pewnie taka właśnie miała być z zachowania. Osobiście uważam, że mogłoby być naprawdę dobrze, gdyby poszli w innym kierunku. Jakby wywalić tego królika i zastąpić go jakimś dobrym psychopatą, i podciągnąć serial pod kryminał to byłoby coś! Naprawdę zaczęłam oglądać ten serial, bo myślałam, że właśnie w takim klimacie będzie. Zawód i jeszcze raz zawód. Szkoda.

ocenił(a) serial na 4
aniafijolek

w większości się zgadzam, ale jako tako motyw zaginionych nie był taki zły, i faktycznie lepiej by się sprawdził jakiś trop pod tytułem "porwani do jaskini przez psychopatę " niż "magia i króliki", ale cóż. Motywy między snem a jawą bardzo mi się podobały, czyli "las we śnie" , albo ostatnia scena w wodzie... bardzo fajnie to wygląda wizualnie, fabularnie już nie.
Też ledwo dałem dociągnąć do końca ,ale jakoś się udało, choć w sumie nie wiem czy to zakończenie jest faktycznym zakończeniem, bo dla mnie wygląda jak zwykły majak snu w kolejnym wyobrażeniu "chorej (lub też nie) psychicznie Astrid"/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones