PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841983}

Równonoc

Equinox
5,7 5 301
ocen
5,7 10 1 5301
Równonoc
powrót do forum serialu Równonoc

Oglądnęłam wszystkie odcinki sezonu. 1 ale jak dla m ie dziwnie się skończył za bardzo nie zrozumiałam zakończenia

Animatorka1818

A co tu jest trudnego do zrozumienia. Królik za pierwszym razem nie dostał tego co było mu obiecane (pierw Idy gdy skończy 18 lat a potem jej dziecka które usunęła) więc postanowił zabrać prawie całą klase. Zostawił 4 osoby (wliczam kierowce) które miały zadziałać troche jako wabik i po mału dawkować Astrid wątki i historie, oraz to że teraz ona jest tą wybraną. Ostatnie 5 minut tłumacze sobie tak że Astrid poświęca się królikowi a on zwalnia "z niewoli" zatrzymanych licealistów, którzy nie byli jego celem a swego rodzaju zabezpieczeniem. Koniec pieśni

Animatorka1818

To tym razem obejrzyj zamiast oglądnąć

Animatorka1818

Pewnie będzie drugi sezon

ocenił(a) serial na 6
Naznaczony1990

Oby nie, historia 1wszego sezonu wogóle sie nie kleiła... Gdyby nie klimat mroku, niedomówień i starych, skandynawskich obrzedów religijnych to odpadłbym po paru minutach

ocenił(a) serial na 7
Naznaczony1990

Moim zdaniem drugi sezon nie ma sensu, chyba że dotyczyłby jakiegoś innego wierzenia z zupełnie nowymi bohaterami. Bo jaki ciąg dalszy miałby być? Uczniowie wrócili, w dodatku chyba w tym samym wieku, w którym zaginęli - więc weszłaby zupełna fantastyka.

ocenił(a) serial na 2
Animatorka1818

No takie zakończenie, że Króliczek Wielkanocny prędzej czy później i tak cię dojedzie i wyj..ie Dawno takiego serialo podobnego czegoś nie oglądałem. A naprawdę uważam bardzo aby czasu na badziew nie tracić. Czasem zaryzykuję i obejrzę coś niepewnego z gorszej kategorii ale zawsze jednak okazywało się, że coś ciekawego w tych serialach było. Tutaj jest niestety 2/10 za 2 pierwsze odcinki co dawały ułudę czegoś co pójdzie w dobrą stronę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones