PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810069}
7,3 13 909
ocen
7,3 10 1 13909
3,5 6
ocen krytyków
Pod powierzchnią
powrót do forum serialu Pod powierzchnią

O wiele lepszy start niż przereklamowana pułapka

olo3

Dokładnie to samo chciałem napisać.

ocenił(a) serial na 9
olo3

Zupełnie inny. Ale mnie pierwszy odcinek bardziej sie podoba niz pierwszy pulapki. I chwala, ze ABC zrezygnowala. Magdalena Boczarska jest swietna. Alicja pozostaje daleko w tyle.

ocenił(a) serial na 8
pleasure3

No właśnie. Jakoś nie mogę sb wyobrazić Alicji w roli Marty. O wiele bardziej pasuje mi tutaj Magda.

ocenił(a) serial na 10
pleasure3

tak się zastanawiam co to były za "powody osobiste".
Może sama po przeczytaniu scenariusza doszla do wniosku, że rola trudna i skomplikowana, a ona aktorsko nie ogarnie...
A może zaczęli kręcić jakieś sceny z Alicją i się okazało, że jednak za słaba jest, więc rozwiązali kontakt (a przecież nie powiedzą oficjalnie, że wywalili aktorkę grającą główną rolę).

ocenił(a) serial na 9
negrita84

Moim zdaniem Alicja to drewno aktorskie. I nie dzwignela by tej roli. I moze bylo tak jak piszesz. Prawdy sie nie dowiemy.

ocenił(a) serial na 7
negrita84

jak dla mnie bardzo fajny serial,tvn zaczyna robic coraz lepsze seriale!

ocenił(a) serial na 4
olo3

no ja z kolei mam zupełnie odwrotne zdanie

mzap

ja również. jak przeczytałem że Alicja miała grać to żałuję trochę że odrzuciła tę rolę... Ale pierwszy odcinek straszny ! Trwa 90 minut i ciągnie się od samego początku ! W pułapce tylko darli mordy i płakali, a tutaj wszystko jest narazie takie wolne, rozlazłe...

ocenił(a) serial na 5
Mauna_Kea

Mam te same zastrzeżenia. Po półgodzinie już miałam dość. Ale w ostatnim kwadransie coś drgnęło, więc może się rozkręci.
PS. Porównanie z "Pułapką" to chyba nieporozumienie, przecież to kompletnie różne gatunki.

Milanowa

Chodziło mibbardziej o porównanie premier TVN. Pułapkę reklamowali na każdym kroku a jak dla mnie serial okazał się pełen logicznych idiotyzmów i ta irytująca ruda małolata. W pod powierzchnią póki co jest jakiś sensownie nakreślony wątek, zobacZymy co z tego wyjdzie.

ocenił(a) serial na 10
olo3

To prawda. Serial "Pułapka" reklamowali przez całe lato, jak by to miał być najlepszy serial roku, a okazał się naprawdę kiepski. Serial "Pod powierzchnią" nie był tak bardzo reklamowany jak "Pułapka" , a okazuje się, że będzie to jeden z najlepszych polskich seriali. Wreszcie jakiś ciekawy, sensowny i taki życiowy serial.

ocenił(a) serial na 5
ac136

Mnie też zaskoczył. Spodziewałam się nudnego love story, a tu jednak sporo sie dzieje :)

ocenił(a) serial na 1
olo3

Jeden i drugi dziadostwo i żenada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones