PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245880}

Po dyżurze

Out of Practice
7,1 728
ocen
7,1 10 1 728
Po dyżurze
powrót do forum serialu Po dyżurze

To chyba jeden z najlepszych sitcomów, jaki widziałem. Teksty po prostu powalające, świetna
obsada i klimat. Szkoda,ze powstało tak mało odcinków.

Martin_Eden

Znakomity serial, autentycznie zabawny, bez wulgarności, świetnie zagrany. Mało kto go zna, bo nakręcono raptem 1 sezon, 22 odcinki. W USA nawet wszystkich nie wyemitowano z powodu - o zgrozo - fatalnej oglądalności. CBS musiało potężnie schrzanić promocje skoro przepadł im tak znakomity tytuł.

cxap

Wielka szkoda, że ta znakomita produkcja nie doczekała się kolejnych sezonów. Aż dziwne. Wiele marnych seriali, które niby z założenia mają być zabawne, a nie są, kręcą przez lata, a coś tak autentycznie śmiesznego szybko zakończyło swój żywot.

Martin_Eden

Być może właśnie w tym wysokim poziomie produkcji i inteligentnym humorze tkwi przyczyna marnej oglądalności?

cxap

Może masz rację. Ja trafiłem na ten serial zupełnym przypadkiem i nie mogłem się oderwać od oglądania. Do tego prawie cały czas się śmiałem :) Dialogi i świetne aktorstwo po prostu rzucają na kolana.

Martin_Eden

Gdyby to wyprodukowało HBO byłby sukces, Emmy, Golden Globy. Tak by to docenili. Ale trafiło do ściśle komercyjnej CBS, a w stacjach tego typu królował wtedy seriale tak potężnie intelektualne jak Jim wie lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones