PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272718}
7,8 2 112
ocen
7,8 10 1 2112
Paradise Kiss
powrót do forum serialu Paradise Kiss

Czeka mnie rozczarowanie? :P Bo wolę być przygotowana...

Tak.

ocenił(a) serial na 6

I to duże rozczarowanie... anime wg mnie jest porażką i nie umywa się do wersji komiksowej.

Och, wcale nie jest aż tak źle :) normalne, że anime zazwyczaj odbiega fabułą. Manga oczywiście jest niewątpliwie lepsza(w końcu musi być świetna, skoro ktoś postanowił ją zekranizować), ale anime również ogląda się przyjemnie i do tego moim zdaniem ma świetną kreskę. Arcydziełem nie jest, ale wystarczy na kilka mile spędzonych godzin. Chociaż muszę przyznać, że samo zakończenie trochę skopali, ale żeby się zmieścić w tych kilkunastu odcinkach musieli trochę przyciąć fabułę:)

użytkownik usunięty

Świetny humor pokazany w mandze tutaj twórcy pogrzebali żywcem, a Yukari zachowuje się jakby była śnięta. Ogromnymi zaletami są za to opening i ending, moim zdaniem to najlepsze części tego anime :P Tak więc można obejrzeć, ale nie oczekiwałabym zbyt wiele. No chyba że ktoś nie czytał komiksu, to może mu się to anime spodobać. W innym przypadku - nie sądzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones