PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770836}

Ostre przedmioty

Sharp Objects
7,7 53 tys. ocen
7,7 10 1 52873
7,5 22 krytyków
Ostre przedmioty
powrót do forum serialu Ostre przedmioty

Ja podejrzewam...

ocenił(a) serial na 9

tubylczą babcię, która znalazła martwą dziewczynkę w zaułku ulicy. Czy to nie ta sama, która ściągała później plakaty:-) babcia zazdrościła dziewczynkom młodego wieku i posiadania pełnego uzębienia. Wizerunek babci ratuje jedynie brak dwóch ważnych funkcji - obecności w obsadzie i sił na wyrywanie tych zębów... więc aż tak ważna chyba nie jest...

obserwacja

według mnie to ojczym głównej bohaterki Alan Crellin, wygląda na świra w pulowerku którego głównym zajęciem jest nastawianie i słuchanie płyt. Pewnie to ma tez związek ze śmiercią jej siostry Marion

ocenił(a) serial na 9
walkirium

To był żart :-) Tak na poważnie dla mnie podejrzana jest Jackie. Jest dziwna i ciągle komplementuje Camille. Nie zdziwiłbym się, gdyby to ona zabijała dziewczynki a może i miała coś wspólnego że śmiercią jej siostry. Może tymi morderstwami chciała ściągnąć Camillę do Wind Gap. Kto wie..

ocenił(a) serial na 9
obserwacja

Kim jest Jacki (bo albo nie bylo jeszcze powiedziane albo ja to przegapilam). Dlaczego tak jej zalezy na Camil? Nie rozumiem tego wątku, chyba cos przegapiłam.

ocenił(a) serial na 9
MeryKiero

Jackie to taka starsza przyjaciółka Camille. Masz ją w obsadzie, ze zdjęcia można skojarzyć. Może się mylę typując ją, ale jakoś tak czuję, że jej wątek będzie rozszerzony..

ocenił(a) serial na 8
obserwacja

Ktoś tu na forum napisał, że Jackie jest siostrą Adory, ale ja tego nie wychwyciłam, chociaż w scenie z pogrzebu Marian Jackie stoi przy trumnie.

ocenił(a) serial na 9
Catt18

Zaskakujące, też tego nie wychwyciłam.. Może ktoś czytał książkę i tam to było napisane, bo jak dotąd w filmie chyba nie było żadnej wzmianki.

ocenił(a) serial na 7
obserwacja

Nie są ze sobą spokrewnione. Jackie była przyjaciółką Adory.

ocenił(a) serial na 9
kot_telewizor

No to mi bardziej pasuje. I czuję, że w związku z nią jest jakaś zagadka.

ocenił(a) serial na 6
obserwacja

Dla samej intrygi kryminalnej to minus, ale opowieść krąży wokół rodzinnych relacji bohaterki, więc w którymś momencie to zostanie powiązane z jej matką i siostrą. Tak sądzę.