PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 29 tys. ocen
7,9 10 1 28726
7,0 3 krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

Tatiana Maslany

użytkownik usunięty

Moze serial nie jest jakis specjalnie wybitny, ale gra Tatiana`y Maslany napewno zasluguje na uznanie, mam nadzieje ze nie pominą jej przy emmy/zlotych globach

ocenił(a) serial na 6

Gra naprawdę dobrze, ale raczej na Złotego Globa nie ma szans. Sama gra aktorska nie wystarczy. Trzeba jeszcze zagrać w dobry serialu. Ten jest co najwyżej przeciętny.

użytkownik usunięty
Martin

nie byłbym taki pewny co do stwierdzenia "Trzeba jeszcze zagrać w dobry serialu", w końcu Julianna Margulies nie raz była nominowana do globa (nawet wygrała) ,a trudno nazwać serial "Good Wife" dobrym/wybitnym, to raczej zwykly tasiemiec niczym nie wyróżniający się od pozostałych prawniczych "telenowelek", moim zdaniem "Orphan Blcak" pomimo tego iz najwyższych lotow nie jest. to zdecydowanie prezentuje wyzszy poziom od "Good Wife" i jest serialem "ambitniejszym"

Narazie nominacja do "critic choise award"
http://www.criticschoice.com/television-awards/

globu

ocenił(a) serial na 7

No wiec panna Maślana z niektorymi wcieleniami daje rade, z innymi idzie jej troche gorzej. Oczywiscie wszystko lezy w gestii rezyserow i producentow, a nie aktorki. Dobry rezyser nawet naturszczyka jest w stanie tak poprowadzic, by wypadl przekonujaco. Generalnie jej gra aktorska nie razi, a zadanie ma nielatwe. Razic zaczynaja natomiast niektore watki fabularne, ale panna Maślana za to nie odpowiada. Byleby serial nie poszedl w strone opery mydlanej i byleby nie mial wiecej niz dwa sezony. Tasiemcom mowimy gromkie NIE. Albo spojna i zwiezle opowiedziana historia, albo bezwartosciowa telenowela.

Jak dla mnie za sam serial należałoby się 7 gwiazdek, bo jest dobry, ale przez Tatianę dołożyłam dodatkowe dwie, jest rewelacyjna.