Nie z tego świata
powrót do forum 1 sezonu

Witam. Posiadam oryginalne dvd od 1 do 13 sezonu ostatnio zacząłem oglądać i z ciekawości otworzyłem 1 odc 1 sezonu na platformie Prime video. Na wydaniu dvd scena w samochodzie gdzie Sam wytyka Deanowi żeby zmienił kasety gdy rusza w dvd jest piosenka od ACDC A na Prime video zupełnie inna o co chodzi

ocenił(a) serial na 9
pablo996

Niestety Supernatural nie ma już praw do tych utworów. Dlatego musieli podmienić je na inne.

Eriu

Dzięki wolę ta stara wersję

Eriu

Cooooo. To prawa wygasają, kiedy zostałe już wykorzystane w jakimś filmie, serialu? Myślałam, że takie rzeczy wykupuje się raz.

DagnaMara

raczej nikt 20 lat temu nie przewidział, że ktoś kiedyś zrobi coś takiego jak Netflixy i będzie z tym jakiś problem ;) zawierasz umowę na konkretnych warunkach, zawsze, a jak nie są określone, podlegają pod inne już określone prawa, najwyraźniej tutaj serialowi oberwało się mocno

ocenił(a) serial na 8
pablo996

Właśnie oglądam pierwszy sezon na HBO (wcześniej serial oglądałam z 10 lat temu, skończyłam na 8 sezonie) i muszę przyznać, że bez podkładu w postaci klasycznego rocka niestety klimat leży... Aż mi smutno, naprawdę ta muzyka robiła ogromną robotę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones