PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648460}

Nashville

7,1 1,2 tys. ocen
7,1 10 1 1194
Nashville
powrót do forum serialu Nashville

Czy będzie 2 sezon? Wie ktoś coś ;) ?

ocenił(a) serial na 7
Kasicc

jeszcze nie dostał zamówienia ale według rankingu który umieścił hatak serial wygląda bezpiecznie

aniaa341

Ok, dzięki ;).

ocenił(a) serial na 7
aniaa341

Z drugiej strony to ABC, ta stacja się rządzi swoimi prawami, wszystkiego się można spodziewać.
Oglądalność niestety spada i mówi się o tym serialu jako o porażce sezonu, więc niestety marne szanse, a szkoda.

strawberryblonde

Bo w sumie racja. Od czasu, gdy ruszyły w trasę, serial stracił "to coś". Nudą zaczyna wiać...

ocenił(a) serial na 8
luke9471231941

Dla mnie wręcz odwrotnie, odcinki są coraz lepsze, więcej muzyki a mniej polityki ;-) Wątek z matką Julie też mi się podoba.

Aalita

No 14 odcinek jakoś sprawił, że "serial" lekko odżył. Jak już go tłumaczyłem, to na końcówce aż mi kopara opadła ;p Zapewne wiesz, o co mi chodzi :P

ocenił(a) serial na 8
luke9471231941

Szkoda mi było Gunnara, że obwinia się o to co się stało :(
Natomiast Rayna mnie wkurza że zadaje się z tym flejtuchem Liamem :P

luke9471231941

Jak już rzy tłumaczeniu jesteśmy - skąd można ściągać napisy do Nashville? Jak dotąd szukałem zawsze na opendubtitles, ale nie wiem, czy to najlepsze miejsce, potrafią się tam ukazać ze spooorym opóźnieniem w stosunku do emisji odcinka.
Dzięki z góry za info!

ocenił(a) serial na 8
jfidelk

Zespół Dream team na facebooku zamieszcza

jfidelk

facebook.com/dreamteamnapisy ;) tam wszystko jest ;)

ocenił(a) serial na 7
luke9471231941

Stacja ABC postanowiła zmniejszyć zamówienie liczby odcinków pierwszego sezonu "Nashville". Czy serial powróci w przyszłym sezonie z nowymi epizodami?

ABC zmniejszyła zamówienie pierwszego sezonu "Nashville" do 21 odcinków. W ostatnią środę produkcja zgromadziła przed telewizorami 5,54 mln widzów, przy współczynniku 1.7. Na chwilę obecną istnieje tylko niewielkie prawdopodobieństwo, że "Nashville" powróci w sezonie 2013/14 z kolejnymi odcinkami.

Przed startem obecnego sezonu "Nashville" był jednym z najbardziej chwalonych seriali przez krytyków. Kolejny raz potwierdziło się, że pozytywne recenzje krytyków nie decydują o przyszłym sukcesie nowej produkcji.

To chyba nici z drugiego sezonu

aniaa341

To już pewne? Można źródło skąd ta informacja?

ocenił(a) serial na 7
luke9471231941

hatak. że anulują to jeszcze nie pewne ale oglądalność cały czas spada ;/

aniaa341

Nie dziwię się. W serialu od kilku epizodów się nic nie dzieje.

ocenił(a) serial na 7
aniaa341

Czyli tak jak zawsze. Akcja zaczyna się dobrze rozwijać, ale nie ma oglądalności na przewidywanym poziomie, więc anulacja. Szkoda.

ocenił(a) serial na 10
aniaa341

5.5 mln? serio? anulacja?
Dla przykładu powiem, że supernatural ma oglądalność niecałe 2 mln widzów, a serial doczekał się już 8śmiu sezonów. Fakt faktem, to nie ABC ich transmituje, ale to i tak biorąc pod uwagę oglądalność, chyba słaby wynik.
Szkoda.. chętnie zobaczyłbym kilka kolejnych sezonów...

hugx_cyber

Supernatural leci na CW, a stacja ta ma dużo mniejszy zasięg niż ABC i wynik na poziomie 2 baniek jest dobrym wynikiem* i seriale tam tylko w porywach osiągają wyniki ponad 4 milionów. Na ABC żeby się utrzymać w ramówce trzeba mieć oglądalność na poziomie* 5-6 mln i więcej. Szanse na drugi sezon szacują na 95% i tak na marginesie to oceniałem ten serial na 6, ale z odcinka na odcinek jest coraz lepszy i zmieniłem na 8 :)

*Najważniejszy i tak jest rating w przedziale wiekowym 18-49.

theonlykind

Oficjalnie potwierdzone, że Nashville dostał zamówienie na 2 sezon.

luke9471231941

Gdzie znalazłeś taka wiadomość?

theonlykind

showtv

luke9471231941

i super! świetny serial :D

ocenił(a) serial na 8
Kasicc

Wooohoooo! Drugi sezon <3 Tak coś czułam że nie anulują tego serialu, dobry muzyczny serial musi być i dwie gwiazdy na ekranie :-)

ocenił(a) serial na 10
Aalita

Już sam odcinek finałowy był pełen niedopowiedzeń, więc musi być kontynuacja.
Swoją drogą, jestem baardzo zadowolony, gdyż ciężko w tych czasach znaleźć serial bądź film z klimatami muzyki country i kultura stanów Tennessee, Alabamy bądź Kentucky dlatego, jako pasjonat, mam nadzieję na więcej sezonów. Z każdym odcinkiem akcja nabiera tempa i to powinno przyciągnąć widzów, niekoniecznie z Europy, bo tutaj panuje techno, bieber, rap i dubstep, ale samych amerykanów ; )
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
hugx_cyber

Kliknęłam "Lubię To" ale nie ma takiej opcji ;-) Zgadzam się w 100%. Na tle innych seriali aktualnie serwowanych , Nashville jest za mało modną produkcją jak na Europe. Co innego dla amerykanów którzy utożsamiają się z takim życiem, zwłaszcza tych ze światka muzycznego.

ocenił(a) serial na 8
Aalita

Będzie drugi sezon na jesieni. Serial przyjemnie się ogląda nawet bez polskich napisów, poza tym lubie bardzo soundtrack z serialu, a od nie dawna wydali drugi album

Aalita

dokłądnie jeżeli już to powinni anulowac ten cieniutki badziew Glee < Nashville MEGA! <3