PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,4 7,6 tys. ocen
7,4 10 1 7637
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

Co to jest ???

ocenił(a) serial na 3

Jestem bardzo zdziwiony... Jak taki serial, może mieć taką popularność ? I takie oceny... Ja
daje mu 2 na 10. Serial typowy dla dzieci do lat 8, nic tam takiego specjalnego nie ma. Kilka
kucyków maja jakieś tam przygody, do tego bez sensowne, i nudne... Sorry jeśli uraziłem fanów, ale takie jest moje zdanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
allen123

@allen123 nie rozumiem twojego rozgoryczenia, gdyż autor wątku bez spiny i flame napisał dlaczego się mu serial nie podoba i uzasadnił wystawiana przez siebie ocenę. Nie każdy musi mieć taki gust jak my i trzeba się z tym pogodzić ... Dla mnie nie ważne sa rankingi i cyferki, tylko moje własne odczucia i mam głęboko gdzieś, które miejsce ma serial na topce. Oczywiście fajnie byłoby go zobaczyć w top 50, ale trzeba zważać na to, że nie każdemu musi się on podobać. Nic na siłę. Napisał to ktoś kto ogląda MLP i jest "brony".

maxiu101

ja nikomu nie zabraniam nic ale hejtowac taki fenomen jakim jest mlp FIm to jest naprawde nie mile to dlaczego on np nie pohejtuje innych filmow tylko uczepil sie akurat na nawieksze arcydzielo w animacji swiatowej jakim jest my little pony

allen123

Jest różnica między uzasadniona krytyka a hejtem. Cienka, ale jest . Jak już pisałem wcześniej nie każdemu kucyki musza podobać, tak samo jak nam może się nie podobać z goła coś innego. Jak to mawiają – Jeden lubi jak mu cyganie grają a drugi jak mu nogi śmierdzą. A że przez to cierpi ocena naszego ulubionego serialu. Cóż, tak jest zbudowany filmweb. Tyle ode mnie.

użytkownik usunięty
allen123

Nie słuchasz się...

ocenił(a) serial na 10
allen123

Niech sie czepia. Zostaw go. Brony ma "kochac i tolerowac". Jak nie lubi teraz, po polubi za jakis czas. No worries.

Figunaye

ja z tym andrzejem nie rozmawiam tylko powiedzialem prawde ze MLP ma naprawde wielką magie i wartosci :) ktore sa napewno potrzebne w dzisiejszych czasach :( a Animacja jedna z najlepszych pozostanie na dlugo w sercach ludzi :) a jak wspomniales/as brony ma kochac i tolerowac :) a szacunek dla drugiego jest najwazniejszy :)

użytkownik usunięty
mattian23374

Ja też nie rozumiem, dlaczego ludzie to lubią i dlaczego tak bardzo nie potrafią przyjąć krytyki.

A ja nie rozumiem dlaczego ty nie rozumiesz, tego, że inni nie rozumieją...a zaraz.. coś pomieszałem...ee.. nieważne : p
Każdy lubi co innego. Jeden kuce, drugi lego :D (albo i to i to)
Typowy temat do spamohejtów ::; ))
Co do krytyki, to mam ją gdzieś. :D Lubisz? Nie? Ok. Tyle :p

ocenił(a) serial na 10

Archeolog...