PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119826}

Muminki

Tanoshii Moomin Ikka
7,6 43 164
oceny
7,6 10 1 43164
7,4 5
ocen krytyków
Muminki
powrót do forum serialu Muminki

W odcinkach o wspomnieniach tatusia Muminka pojawiają się postaci, które są rodzicami
głównych postaci z bajki[np. Ryjka, Włóczykija, Małej Mi, Muminka..]. W ostatnim z serii tych
odcinków tatuś mówi, że zerwał całkowicie kontakty ze swoimi dawnymi przyjaciółmi. Wobec tego
co dzieci tych przyjaciół ciągle robią u niego na chacie? ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
accadacca

Co zostało wyjaśnione? Nie słyszałam żadnych wyjaśnień oprócz tego o zerwanych kontaktach. I byłabym wdzięczna, gdybyś nie oceniała kogoś, że jest tępy po jednym poście na FW -.-

ocenił(a) serial na 10
emmeline37

Mysle ze po prostu ich potomkowie osiedlili sie w Dolinie bez rodzicow. Mala Mi mieszkala wczesniej z Mimbla, Ryjek nie wiem czemu mieszka sam bo sprawia wrazenie mentalnie na poziomie 10cio latka, moze zostal porzucony przez rodzicow i dlatego jest taki dziwny - syndrom sierocy czy cos. Wloczykij sie przywloczykijowal bo zna Muminki od zawsze i spedza z nimi wiosne lato i jesien. Tak po prostu, chociaz ich rodzice odeszli, oni pozostali.

Usagi_V

pod koniec książki "Wspomnienia Tatusia Muminka" oni są tak jakby reunited. Powraca Wiercipiętek, Jok itd i witają swoje dzieci. Szkoda, że nie pokazali tego w bajce

Usagi_V

"Przywłóczykijował" :) Padłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones