PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119826}

Muminki

Tanoshii Moomin Ikka
7,6 43 156
ocen
7,6 10 1 43156
7,4 5
ocen krytyków
Muminki
powrót do forum serialu Muminki
tomasz_user

Codziennie na youtube nawet po kilka razy te same odc. Czekam na następne.

użytkownik usunięty
loko_3

ja tezzzzzz

ocenił(a) serial na 9

I ja!! Mam 7 kaset Muminków nagranych z TV ( z lat 90 xD- świetna jakość) Szkoda, że nie puszczają na Dobranockę, to bym oglądała :(

ocenił(a) serial na 10
LenaAltair

I ja oglądam, na YT od pierwszego odcinka (obecnie 33 :D).

ocenił(a) serial na 10
spiwi

mam 26 lat nie ma mnie w pracy do końca tygodnia od rana oglądam muminki, jestem na 15 odcinku :)

użytkownik usunięty
tomasz_user

Taaaaaaaaak

ocenił(a) serial na 9
tomasz_user

dopisuję się, mam 25 lat i to zawsze będzie moja bajka nr 1! :)

Piotrek099

Jeśli chodzi o mnie to 1.Smerfy 2.Muminki 3.Gumisie. Smerfów nie zamierzam raczej powtarzać bo za dużo tych odcinków. Jak skończe Muminki to biore sie za Gumisie

tomasz_user

23 lata, zaczęłam oglądać od początku obecnie jestem na 80 odc:)

alkatraz

zacząłem oglądać na początku stycznia i wczoraj obejrzałem odcinek 84

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

no ba :D

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

i ja:)))

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

moja dusza odpoczywa jak oglądam ten serial. dziś spróbowałem i nie żałuję, niesamowita bajka... prosta, piękna i relaksująca. ukojenie dla zszarganych nerwów...

ocenił(a) serial na 10
decym

Tak, dokładnie mam te same odczucia co do tej bajki, tak jak w piosence "(..) Zapomni troski kazde z was
bo to Muminki, Wasze Muminki(..)" ;D

tomasz_user

Ja mam na kompie z 50 odcinków :) kiedyś na kasetach VHS ale wszystko kiedyś się niszczy.

ocenił(a) serial na 8
Ofeflia

Ja też mam 25 lat i właśnie wróciłam do Muminków! Miały na mnie duży wpływ w dzieciństwie, więc stwierdziłam dlaczego by nie powrócić? Jak byłam w liceum to leciały w tv i wtedy część obejrzałam. Jak teraz patrzę po tytułach tych ponad 100 odcinków to przypomina mi się mnóstwo rzeczy. A z niewieloma rzeczami tak mam (oglądałam to przecież z 15! lat temu).

W dzieciństwie uwielbiałam też Gumisie i niedawno obejrzałam wszystkie odcinki i żadnego, dosłownie żadnego nie kojarzyłam.

ocenił(a) serial na 10
umberella

<-- No cóż... Przyznam się :P

ocenił(a) serial na 8
LukaszP1982

przybijam "piąteczkę" ') ja 29 :P i również oglądam :)

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Mama Muminka ciągle mnie podnieca. Trochę mnie to niepokoi .

użytkownik usunięty
accadacca

A doszedłeś/doszłaś już do przepisów prababci? Mama Muminka szukała lekarstwa na niewidzialność Nini i natrafiała na ludowe sposoby leczenia takich chorób jak "opadający ogonek" XDDD moja mama się z tego chichrała, a ja byłam małym szczawiem i nie wiedziałam, o co jej chodzi...

ocenił(a) serial na 8
tomasz_user

Pomimo że skończyłam w tym roku 25 lat, wciąż mam sentyment do tej bajki :) Od początku mojej przygody z Muminkami moimi ulubieńcami są Włóczykij, Bobek i największy postrach niektórych z Was - Buka :)

Pozdrowienia dla Wszystkich fanów Muminków :D

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Ja mam prawie 30 lat i mam 2 letniego synka... Razem oglądamy :) Chyba bardziej ja niż on... Jestem po prostu zafascynowana tą bajką. Kochałam ją już w dzieciństwie.. Uwielbiam takie mroczne, tajemnicze klimaty.. Po prostu ekstra.

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Mam 24 lata i To jest moja ulubiona bajka odcinkowa. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Mam 23 lata i też oglądam, uwielbiam tę bajkę;D szkoda że zostały mi do obejrzenia ostatnie 2 odcinki na yt ..

tomasz_user

z córką, ale jednak ... nie bez przyjemności :)

ocenił(a) serial na 8
tomasz_user

uwielbiam! ;-)

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Ja 22 lata oglądam z 10 letnim bratem... Mój brat wrócił dzisiaj do domu i mi podziękował bo pisał test kompetencji i miał za zadanie opisać dalsze przygody Muminka... Mówił, że inne dzieci nie wiedziały o czym pisać bo NIGDY nie oglądały Muminków... a on napisał o Buce xD

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Mam 24 lata, a ta bajka nadal wciąga mnie tak jak kiedyś. Ta bajka ma w sobie jakąś magię

tomasz_user

Zdecydowanie tak! Muminki to bajka mojego dzieciństwa. Cieszę się, że moi Rodzice nagrali wiele odcinków, bo teraz ogląda je mój mały Chrześniak. Biorąc pod uwagę denność obecnych dobranocek, Muminki były, są i będą istną perełką. Sama do nich czasem wracam, łezka kręci się w oku, gdy sobie przypomnę radość dzieciństwa towarzyszącą oglądaniu tej cudownej bajki...

tomasz_user

I ja, i ja! :-) Jak tylko w Wieczorynce lecą, to obowiązkowo oglądam. A od dziś w internecie od pierwszego odcinka, mam zamiar oglądnąć cały serial :-) To jedna z najlepszych bajek dla dzieci, bardzo cenna, mądra i zabawna. Ale i dla dorosłych fajna zabawa :-)

tomasz_user

Ja też :D

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Oczywiście, że tak! Muminki to najlepsza "bajka" ever.

tomasz_user

me too

ocenił(a) serial na 5
tomasz_user

Od początku, do dziś uwielbiam Muminki. To magiczna bajka - pełna tajemniczości, mistycyzmu, mroku, trochę psychodeliczna, a jednocześnie mająca ciekawe, zróżnicowane postacie będące osobami z krwi i kości, i idealnie dobraną muzykę - zawsze bałem się tej melodii, która leciała wówczas, gdy miała pojawić się Buka lub gdy Muminek odkrył, jak zmienił się jego wygląd po wyjściu z wielkiego czarodziejskiego kapelusza w "Wiośnie w dolinie Muminków". I tej przy Hatifnatach. Aż ciarki przechodzą, kiedy się tego słucha. Sama Buka i Hatifnatowie to też niepokojące postacie.

tomasz_user

Oglądam ;)

tomasz_user

Również jestem pełnoletnia i bardzo lubię oglądać Muminki :-)

tomasz_user

ja także postanowiłam oglądnąć ponownie tą bajkę :)

tomasz_user

Kurde... ja ze swoimi 35 latami nadaję się chyba na jakieś badanie ;-)

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Ogladalem 2-3 lata temu i z checia obejrzalbym jeszcze raz, ale tym razem w TV (nie na TV, czyli po prostu na jakims kanale TV).

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

właśnie zacząłem :P

tomasz_user

Wpisuję się ;p

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Kocham! Niesamowita mądrość i cudowne przesłania płyną z "Muminków"!

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

25 lat i ogladam. Jest stronka z wszystkimi odcinkami oprocz Tajemnicy Malej Mi, ale obie sciagnelam z neta i ten. Zawsze kochalam muminki i zawsze bede.

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

21 lat i oglądam:) Genialny klimat, który zafascynował mnie już w dzieciństwie, świetne postaci, szczególnie Włóczykij:)

użytkownik usunięty
Lukeblanco7

A mnie Buka. Genialnie straszna!

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 8
tomasz_user

29 lat i oglądam jak najbardziej! (Smerfy też) :P

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Ja również się wpisuję! ;)

ocenił(a) serial na 10
tomasz_user

Wpisuję się, całą serię oglądałam kilka razy :D i nie mam dość, pewnie jutro znowu odpalę od początku :)
Swoją drogą, czytałam gdzieś na yt komentarz Fińczyka, który był zachwycony polskim dubbingiem. I rzeczywiście, porównywałam z niemieckim, angielskim czy rosyjskim - nie mają mocy przebicia. Jakby reżyserzy nie mieli pomysłu na głosy postaci.

ocenił(a) serial na 5
ustinja

Komentarz kogo? Kogoś o nazwisku Fińczyk? Czy może Fina? Mieszkaniec Finlandii to Fin, nie "Fińczyk". :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones