PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103872}

Miś Uszatek

6,8 12 658
ocen
6,8 10 1 12658
6,2 5
ocen krytyków
Miś Uszatek
powrót do forum serialu Miś Uszatek

A teraz jak dzieciaki oglądają te wszystkie pierdoły na CN, DisneyXD itp, to aż żal mi się robi. Nie dość że są pełne przemocy, to robią im wodę z mózgu. A potem wszyscy się dziwią że dzisiejsze dzieci są jakie są...
Miś Uszatek to według mnie dobry przykład animacji dla najmłodszych, a nie to co teraz.

ocenił(a) serial na 9
PCFilmWeb24

Dokładnie, moje najmłodsze lata to miś uszatek, przepiękna bajka , teraz oglądam na tvp kultura ,razem z moim synkiem. Pozdrawiam :-) na

nathalie34

Akurat Miś Uszatek to takie ugrzecznione do granic możliwości, słodkopier.dzące pitu pitu. Bez fabuły, bez przygód, bez napięcia i emocjonalnego zaangażowania, bez bohaterów znajdujących się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bez wielkich intryg, bez wielkiej stawki, bez rozrywki z oglądania.

To była główna wada wielu PRL-owskich i innych bajek z demoludów - były one skierowane stricte i wyłącznie do małych dzieci, i nie miały w sobie nic, co mogłoby zainteresować dorosłych, młodzież i starsze dzieci. O ile np. Kaczora Donalda, Myszkę Miki, Zwariowane Melodie, Toma i Jerry'ego, Lucky Luke'a, Asteriksa, Tin Tina, Super Baloo, Wyspę Niedźwiedzi i Dzielnego Agenta Kaczora mogli oglądać (i oglądali) ludzie z wszystkich grup wiekowych, o tyle te wszystkie Colargole, Misie Uszatki, Trzy Misie, Koty Filemony, Wróble Ćwirki, Reksie, Maurycy i Hawranki, Pingwiny Pik-Poki, Kreciki, Proszę Słonia, Rumcajsy, Baltazary Gąbki były typowo przedszkolne. No, może częściowo z wyjątkiem tego ostatniego ze względu na niezły czarny charakter.

Trojden

pasowalo wszystko--miś pracować ie musial ani nikt,wszystko mieli

ocenił(a) serial na 1
PCFilmWeb24

Ja pierniczę,jak w ogóle można to oglądać?Rozumiem że to powstało w latach siedemdziesiątych i może wtedy komuś sie to podobało,bo z braku laku...itd.,ale przecież tego się nie da oglądać.Jeden odcinek trwa 5 minut,ten sam facet podkłada głosy wszystkim postaciom,zero fabuły.Jak miałbym coś takiego oglądać to wolałbym w ogóle nie oglądać takiego gniota

dominik9051

W takim razie nie oglądaj.

ocenił(a) serial na 10
dominik9051

Urodziłeś się w innych czasach więc tego nie ogarniasz.

PCFilmWeb24

Na rozruźlenie pośladów ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Ht0_zPCPmis

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
PCFilmWeb24

Masz dużo racji, ale niektóry programy na CB są bardzo fajne dla dzieci :) sam oglądam z moim synkiem.

Hotel Furchester czy edukacyjne Moje zwierzaki czy Andy i Zwierzęta świata, Tosia i Tymek też są bardzo przyjemne.

Ale Miś Uszatek to Miś Uszatek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones