Maleńkie morderstwa (2017-2018)
Maleńkie morderstwa: Sezon 1 Maleńkie morderstwa sezon 1, odcinek 30
odcinek Maleńkie morderstwa (2017-2018)

odcinek 30

9,0 1
ocena
9,0 10 1 1
Maleńkie morderstwa
powrót do forum s1e30

Ofiara

ocenił(a) serial na 8

Jak tam po emisji jednego z najistotniejszych odcinków?
Kto dobrze wytypował ofiare?
Ja typowałam tę osobę praktycznie od początku, po drodze nieraz namieszano mi w głowie, ale ciągle wracałam do pierwszej myśli.

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

Ja sie domyślałem bo nie wystepował w 2 sezonie. Tylko nie wiedziałem jak zginie. Bo tam były 2 możliwości. Szkoda, że Zoom TV nie dokończyła emisji serialu.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Ja nie miałam pojęcia kto będzie w drugim sezonie.
Do myślenia dało mi tylko to, że Edip był narratorem... jakby opowiadał o tym wszystkim gdzieś "z boku".

Czekam na jakieś wyjaśnienia ze strony Zoom, jak narazie tylko odczytali wiadomość i cisza... mam nadzieje, że to jakaś pomyłka.
Jak można przerwać serial na tydzień przed finałem?!

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

No właśnie. Na Youtubie można obejrzeć, ale nie ma tam chyba wszystkich odcinków. Na forum media dowiedziałem się, że kolejny odcinek jest wpisany na 3 marca o 4:15

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

?!

Powariowali chyba...

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

No chyba tak jakby jeszcze dawali po 2 odcinki eh. Pewnie bedą dawali raz w tygodniu eh. Nie no 4:15 to przesada nie dam rady obejrzeć o tej godzinie co chwile będe przysypiał.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Dostałam odpowiedź...


Dzień dobry,
z przykrością informujemy, że do zmiany godziny emisji serialu Maleńkie morderstwa zmusiły nas niesatysfakcjonujące wyniki oglądalności tej pozycji programowej. W trosce o najwierniejszych fanów serialu zdecydowaliśmy się wyemitować serial do końca o innej porze - raz w tygodniu z wtorku na środę o 4:30. Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Waszą wyrozumiałość.

ŻENADA....

ocenił(a) serial na 8
dropsik417

Ale głupota przecież zostało im raptem tydzień odcinków.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Ściemniają... ten powód jest tak śmieszny, że nawet nie wiem co mam powiedzieć...

Wysłałabym Ci coś w wiadomości prywatnej tylko nie mogę ogarnąć gdzie kliknąć...

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Na fb są grupy gdzie serial był tłumaczony jeszcze przed emisją na zoom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones