PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776701}

La Fan

6,1 20
ocen
6,1 10 1 20
La Fan
powrót do forum serialu La Fan

Niskich lotów!

ocenił(a) serial na 4

Mimo iż telenowela jest słaba to obejrzę ją w kwietniu na AXN. Główna para mnie nie przekonuje za to podoba mi się para grana przez Ximene Duque i Jonathana Islasa. Jestem ciekawy czy AXN White po tej telenoweli będzie kontynuowało pasmo telenowel :)

Adpadi123

Ja już po zwiastunie na novela.pl czuje też że to słabiutka telka, jednak zbytnio dla mnie przerysowana ):

Chociaż oczywiście ocenie gdy obejrzę :) - Co prawda nie mam AXN Withe, to liczę że pojawi się w internecie :)

ocenił(a) serial na 4
buterfly

Będzie na AXN Player. Ja również obejrzę i ocenię... Ale nie ma co wybrzydzać patrząc na sytuację z premierami w polskiej TV. Główna para mi się nie podoba, ale obejrzę bo chciałbym na tym kanale inne telenowele np. "La Dona", "Pasion Prohibida" czy "Betty en NY".

Adpadi123

O dzięki za info - Co do sytuacji to fakt nie ma co wybrzydzać ;)

Też liczę że pojawią się inne telki z Telemudno, zwłaszcza wspominane przez ciebie "La Dona" i "Pasion Prohibida".

ocenił(a) serial na 4
buterfly

Dla mnie "La Dona" i "Pasion Prohibida" to takie perełki Telemundo ;) Na uzunanie jeszcze zasługuje "La Patrona" :) Choć jest jeszcze kilka ciekawych produkcji z Telemudno...
Szkoda, że AXN zdecydowało się na emisję jednej z największych klap Telemundo. Z 120. odcinków skrócono do 54. odcinków. Jednak jak już wcześniej powiedzieliśmy nie ma co wybrzydzać. Trzeba by było popisać trochę do AXN o emisję innych telenowel ;)

Adpadi123

Co prawda telenowele oglądam niezbyt często, to polecam z Telemundo też telkę ''Królowa serc'' świetne połączenie romansu i akcji.

Natomiast jedną z gorszy telek od nich jest dla mnie ''Pieska miłość'' - Trudno w niej znaleźć bohatera, który jest godny poświęcenia uwagi ):

Mam nadzieje że fani telenowel w tej sprawię już działają ;)

Adpadi123

Czy wiesz gdzie można znaleźć pierwszy odcinek w PL, bo na AXN Player nie znalazłem ):

ocenił(a) serial na 4
buterfly

Niestety nie :( Byłem pewien, że pojawi się na AXN Player ale nie ma. Ja oglądam premierowo o 20.
Po 2. odcinkach stwierdzam, że telenowela jest przerysowana... Jednak nie jest tak źle i będę oglądał dalej ;)
Zostaje tylko oglądanie premier o ok. 20.00 lub powtórek ok. 15.00.

Adpadi123

Obejrzałem na YouTube, z polskimi napisami pierwszy odcinek - Co prawda błędy się pojawiają, jednak sens jest zachowany :)

I już mnie wymęczył, to jednak za mocne przerysowanie ):

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones