PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641150}

Kuroko no Baske

2012 - 2015
8,0 5,1 tys. ocen
8,0 10 1 5114
Kuroko no Baske
powrót do forum serialu Kuroko no Baske

Witam, anime średnie ale nie przynudza więc na plus.
jedno mnie wkurza,
gadają ciągle, że Kagami jest jedyny który dorównuje pokoleniu cudów, a jak widać od każdego dostaje wpierdziel, nawet dawny kumpel ojechał go na meczu,
fakt dał rade Kise, ale po meczu z Aomine Kise jest już 3x lepszy i Kagami może co najwyżej mu ręczniki podawać,
wygrał mecz przeciwko temu co trafiał za każdym razem, ledwo co, tylko skakał, ale jak pojechali na trening w wakacje to Kaguś nie potrafił go przejść 1 v 1, więc znowu manto.
Aomine zjada Kagamiego na śniadanko.
Ten duży w fioletowych włosach pewnie nawet skakać nie będzie musiał i Kaguś się popłacze.
a ostatniego nie znam, kapitana, więc pewnie lepszy niż każdy poprzedni.

ocenił(a) serial na 9
Beton_X

Hehe :-) Beton pierwsza część anime 25 odcinków kończy się mniej więcej na 75 rozdziale mangi, która obecnie ma jakieś 235 rozdziałów. Teraz wychodzi druga seria Kuroko, nie wiem ile będzie odcinków i nie wiem do którego momentu ją zekranizują, ale naprawdę cierpliwości :)
Zawodnicy się przecież rozwijają i z każdym dniem podnoszą swoje możliwości. Z Kuroko, Kagamim i resztą tak właśnie będzie. Obejrzysz kolejny mecz przeciwko Touou to mam nadzieję mile się zaskoczysz. Kagami na razie ciągle szlifuje swój talent, dlatego może się wydawać, że jest cienki w porównaniu z Pokoleniem Cudów, ale z każdym kolejnym meczem będzie zadziwiał oczywiście razem z Kurokoccim. Miłego oglądania.

ocenił(a) serial na 8
aniolek32

aha czyli ma się rozumieć że reszta żre maka i nie trenuje?

ocenił(a) serial na 9
Beton_X

Zgadza sie bo co by nie zrobili to i tak Kagami ich rozwali ;(

ocenił(a) serial na 8
stalker13312

a manga nadal jest tworzona czy zostala na 70 czapterach chyba?

ocenił(a) serial na 9
Beton_X

Nie manga aktualnie ma 236 czapterow i dalej wychodzi ;)) Tutaj link do mangi po angielsku http://www.mangareader.net/670/kuroko-no-basket.html a tutaj po polsku http://perfect-copy.blogspot.com/p/manga.html kto co woli ;))

ocenił(a) serial na 9
stalker13312

Szkoda tylko Kise i Himuro ;((

ocenił(a) serial na 8
stalker13312

a anime obecnie na ktorym czapku? bo nie wiem jak sie nastawic na 2-3 sezony lub kolejny naruciak po 400 odcinkow.

ocenił(a) serial na 9
Beton_X

Drugi sezon anime stoi obecnie na 89 chapterze a ma sie skończyć na 139 najprawdopodobniej albo jeszcze dalej ;))
A trzeci sezon najwcześniej wyjdzie dopiero pod koniec 2014 albo 2015 roku, bardziej jest prawdopodobna ta druga data ;))

Beton_X

Drugi sezon skończy się na 99% po meczu z drużyną Murasakibary i Himuro (Yosen) chyba, że będą chcieli zakończyć to w 2 sezonach w co wątpię to dadzą na każdy mecz Seirin po 3 odc, a na mecze innych drużyn i resztę wydarzeń pomiędzy 1-2 wtedy powinni się wyrobić w tym sezonie. Mają jeszcze 18 tyg więc możliwe, że manga się skończy w tym czasie i zakończą serię, ewentualnie wydadzą jakiś specjalny 26 i 27 odcinek z finałem po jakimś czasie od zakończenia. No ale liczę, że nie będą się śpieszyć i zrobię wszystko dokładnie i nie pominą żadnych wydarzeń z mangi.

ocenił(a) serial na 9
mexter

A jest dokładnie podane ile ma być odcinków drugiego sezonu? Filmweb pokazuje, że ma być 12. Patrząc na 1 sezon wydaje się, że powinno być 25. Jeżeli będzie 12, to seria zakończy się przed meczem z Aomineccim, co by mnie bardzo wkurzyło. Jeżeli będzie 25 to faktycznie, albo po Yosen albo może i "nowego" Kise jeszcze zobaczymy ? :-)

Beton_X

oglądałeś anime do końca , przecież po obozie treningowym poprawił siłę wyskoku , a w 2 sezonie widzimy również , że poprawił swoją lewą rękę. Kagami się rozwija w zastraszającym tempie. On + Kiyoshi i Kuroko będą jedną z najlepszych drużyn tak zakładam,ale mangi nie czytałem. Wg. mnie trolujsz co do Kagamiego to nie jest DBZ ,ze on sie wkurzy i nagle z dupy zacznie przewyższac wszystkich talent + trening. Po przegranej z Aomine on sie rozwinal miazdzaca. Kise powiedzial, ze on dogoni kiedys Generacje cudów. Druga sprawa ,ze Aomine i Murasakibara sa genialni ,ale też leniwi. Aomine opuszcza te treningi , a Kagami go zmiecie pewnie w następnym meczu.

ocenił(a) serial na 8
Zbych13

całkowicie się zgadam. Oglądajcie a potem gadajcie.

ocenił(a) serial na 9
Zbych13

To poczytaj trochę mangi, beton ma racje kagami nie wiadomo skąd nagle staje się silniejszy od swojego przeciwnika Pokazują to kolejne mecze przeciwko Aomine i Murasakibarze i Himuro sadzisz ze tylko Kagami trenuje Himuro i Mura tak samo trenują i co i tak przegrają bo Kagami nagle stanie sie od nich silniejszy. Pokazuje to drugi mecz przeciwko Aomine przez 2 lub 3 kwarty Kagami w ogóle nie radzi sobie z nim a tu nagle nie wiadomo skad Aomine staje się słabszy od Kagamiego ;((

stalker13312

SPOILER MANGA NIE CZYTAC

stalker13312 przeczytałem właśnie 139 chapterów i od początku meczu Kagami nie wiele ustępował Aomine. Sam przeczysz sobie w twoim poście bo skoro boost Kagamiego był z dupy to co powiesz o Aomine to był ten sam boost koleś stał się dwa razy szybszy WTF, ale to jest anime. Wykorzystywali po prostu 100% swojego potencjału. Coś czuję,ze po Winter Cup koniec mangi, mam nadzieję, że się mylę.

ocenił(a) serial na 9
Zbych13

Niewiele??? Przegrywał prawie wszystkie pojedynki 1 na 1, nie mógł go powstrzymać nawet z Kioshim. Ale jakoś wygrał ( zone ). A po Winter Cup czytałem gdzieś, że ma sie odbyć jeszcze jeden turniej Gdzie maja zagrać tylko najlepsze drużyny z Inter -High i Winter Cup, albo mogę się mylić. Zobaczymy co przyniesie czas;))

ocenił(a) serial na 8
Zbych13

ludzie przestańcie piep.rzyć o mandze, jesteśmy na filmweb w dziale seriale.
Widać przecież, że Kagami to nic specjalnego, potrafi skakać ale nie ma gry 1 na 1 bo przegrywa z każdym, midorima nawet nie musiał trenować wystarczyło że zmienił taktyke, podawał i kagami mógł się tylko obsrać. FAKT jak by skakał 3 metry w góre to był by najlepszy bo nikt by go nie zablokował, ale serio to co widzimy w serialu to jest przeciętniak. Do Aomine to mu jeszcze brakuje od zaje,bania.
a i nie piszcie, że będzie lepszy od pokolenia cudów bo to drużyna będzie lepsza a nie Kagami w meczach przeciwko 1 typkowi z pokolenia który ma w składzie jakiś leszczy.
jak by grali przeciwko 5 w jednej drużynie z pokolenia to wtedy można powiedzieć, że sa lepsi.

Beton_X

oj będzie będzie lepszy :D