PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014833}

Kung Fu Panda: Smoczy rycerz

Kung Fu Panda: The Dragon Knight
5,9 407
ocen
5,9 10 1 407
Kung Fu Panda: Smoczy rycerz
powrót do forum serialu Kung Fu Panda: Smoczy rycerz

odstaje od trylogi

ocenił(a) serial na 5

niestety na gorsze, brakuje tu klimatu starożytnych chin, potężnej piątki shifu,
razi w oczy to iż tytuł smoczego wojownika został mu odebrany od tak przez kogoś kto nie jest związany z kung fu.
występują jedynie 2 postaci z oryginalnej trylogi
czuć że może to jakoś stworzyć coś fajnego lecz nie liczę by ludzie chcieli uznawać to za kanon, chyba że kolejne sezony popchną fabułę mocno do przodu

ocenił(a) serial na 7
moro347

Dokładnie tak, cały serial ratuje dobrze napisana i znana nam postać Po, choć i on czasem podejmował niezrozumiałe dla mnie decyzje. Natomiast reszta postaci odrażała mnie na początku, lecz pod koniec było już lepiej, fajną sprawą są też wszystkie nawiązania do poprzednich części

ocenił(a) serial na 5
moro347

No niestety z wielkiego mistrza znów stał się zwykłym Po który boi się wszystkiego, walczy tak jakby dopiero uczył się technik walki. Tytuł to on tylko ma na papierku bo jak mówisz może go zabrać byle kto. Nawet sama jego postać znów jest ukazana jako leniwa i wiecznie głodna a zarazem sztuki Kung-fu to chyba z lata nie trenował. Według mnie akcja bardziej po 1 części bo do 2 czy 3 to temu bardzo daleko.

Postacie łasic w szczególności babka strasznie wkurzająca a wręcz denerwująca.

ocenił(a) serial na 5
Astercholik

Dla mnie ping i po jako jedyni mają dobrze narysowane postaci bo skopiowali z trylogii

Jest wspomniane że nie walczył od lat. Mogli dać coś w stylu zadyszka od krótkiego biegu i scene treningu lecz zabrało by to pół odcinka

Jeśli dobrze wplotą inne kultury to może się udać

ocenił(a) serial na 9
moro347

A jak dla mnie rewelacja. Luthera jest bardzo fajną postacią tak samo ta małpa ja mam tylko wątpliwości co do główny złoli

ocenił(a) serial na 6
moro347

Co do postaci z głównej trylogii: może pojawią się w kolejnym sezonie, kto wie?

ocenił(a) serial na 5
chili14

Według mnie raczej nie, chyba że kilka odcinków lecz i tak wątpie bo dużo kasy ten serial animowany nie zgarnie by zaprosić angekine jole czy jackie chana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones