PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800443}

Księga czarownic

A Discovery of Witches
7,1 13 tys. ocen
7,1 10 1 12617
Księga czarownic
powrót do forum serialu Księga czarownic

Ale oczywiście pojawiły się podróże w czasie co za tym idzie nieścisłości, miesiącami zmieniali przyszłość ale nie mogła cofnąć się godzinę by uratować ciotkę itd xD obawiałem się że zajdzie w ciążę i cały sezon będzie chodzącym inkubatorem który będzie bezużyteczny, na szczęście dość szybko urodziła i miała swoje momenty. Swoją drogą to te demony miały w ogóle jakiekolwiek moce poza mocą samobójstwa? Bo byli przedstawieni jak zwykli ludzie XD niektóre postacie były bardzo na sile, kilku innych motywy kompletnie nieznane aż do samego końca jak np tego trzeciego wampira z rady. ale chociaż ładne były stroje i scenografia, czy nawet efekty np zaklęć 

Kleotin

Satu zapowiadała się na ciekawa postać, myślałem że będzie mieć jakiś wątek odkupienia po 1 sezonie to wykreowali ją na jakąś pogladową chorągiewkę która niby chcę bronić czarownice i się nimi przejmuje, by potem sama dzieliła je na lepsze i bezwartościowe, bardziej też wyglądała niż coś rzeczywiście robiła, tyle czekałem na akcje z nią by skończyło się na kilku iluzjach xd W 1 sezonie była też dosyc dziwna i non stop płakała z kimkolwiek nie walczyła, nawet z tymi co uważała za wrogów xD ten trzeci wampir z rady, chyba domenico, to w ogóle nie wiadomo co nim do końca kierowało i czego chciał, na początku wspominał o przyslugach o które nigdy się nie upomniał a potem nawet mu na nich nie zależało, też mu zaczęli obracać charakter w dziwnym kierunku xd o zmianie aktora postaci brata głównego bohatera z wyglądającego młodo i dość nieogarnietego, podatnego na manipulacje czy wpływ brata na jakiegoś nieugiętego dziada robiącego z siebie wielkiego pana psując cały dotychczasowy jej wizerunek nawet nie ma co się rozwodzic