PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684872}

Królowa serc

Reina de Corazones
8,0 1 259
ocen
8,0 10 1 1259
Królowa serc
powrót do forum serialu Królowa serc

super

ocenił(a) serial na 10

Moim zdaniem jest super tyle się dziej oby tak dalej.Fajna obsada a nie ciągle ten william levy i maite perroni. Reina śliczna. Tylko ta pora o której leci to masakra o 12:15 jestem w szkole a o 23:30 to jest za póżno,dlatego oglądam w internecie.

ocenił(a) serial na 9
eizagonzalez

Zgadzam się, świetna telenowela. Mam ogromną nadzieje że taki poziom zostanie utrzymany przez wszystkie 140 odcinków :)

ocenił(a) serial na 7
p_o_n_

jak na razie suuuupppeeerrr i oby tak dalej . Też mam nadzienie że ten poziom się utrzyma - jak na razie dużo się dzieje i mam nadzieje że takie tępo akcji pozostanie do końca telki !

malga927

pytanko - czy to normalne ze 7 odc trwal 44min a nie 55min jak wczesniejsze...?

nunax4

Tak, to normalne ;) W oryginale również kilka pierwszych odcinków było dłuższych niż cała reszta ;)

eizagonzalez

a ja jestem ciekawa czy paola i eugenio w życiu prywatnym są sobie bliscy ?? wie ktoś może

ocenił(a) serial na 10
eizagonzalez

gdzie Ty to ogl w internecie?

Maniaczka842

ja biore z cho mika bo za wcześnie leci dla mnie w tv

ocenił(a) serial na 6
Maniaczka842

ja oglądam na anyfiles ,jakość może nie najlepsza ale za darmo online

ocenił(a) serial na 8
eizagonzalez

Mi takze sie bardzo spodobala... A zadko mam tak ze jak pierwszy raz widze serial to od razu mi sie podoba:) co do pory emisji tez mi nie poasuje bo od poniedzialku wracam do pracy i nie bede mial jak ogladac. Fajnie by bylo jakby ktos wstawil odcinki na yt wtedy moglbym ogladac z telefonu :) albo moze jest jakis blog ktory opisuje kazdy odcinek?

Adasko94

Z tego co mi wiadomo to na anyfiles są wstawiane odcinki ;)

ocenił(a) serial na 9
Adasko94

Na stronie Pulsu też wstawiają ale chyba na następny dzień po emisji w tv.

eizagonzalez

może mi ktoś powiedzieć skąd wziął się Juanjo? Nie zna Reiny, ale zna Nicolasa i Lazaro. Siedział z nimi w więzieniu czy jak? Bo go nie kojarzę z pierwszego odcinka

ocenił(a) serial na 10
girl_with_tattoo

Był parkingowym razem z Nicolasem na slubie Estefanii.

ocenił(a) serial na 9
walczus12345

A to Lazaro skąd zna? Bo właśnie też miałam problem skąd tek koleś się wziął :)

ocenił(a) serial na 10
p_o_n_

w 2 czy 3 odcinku była taka scena jak Lazaro rozmawiał z Juanjo podczas widzenia w więzieniu po sfingowanej śmierci Nicolasa. A jak się poznali to chyba nie było pokazane. :)

p_o_n_

Poznali właśnie dzięki Nicolasowi ;) Zapewne Juanjo odwiedzał go w więzieniu i tam poznał Lazara xd

p_o_n_

Juanjo zna Lazaro dzięki Nicolasowi. W którymś odcinku, gdy Lazaro zapytał się Nicolasa, aby mu opowiedział coś o sb, czy ma kogoś, jakąś dziewczynę, rodzinę, Nicolas powiedział, że nie ma nikogo ma tylko Juanjo, które ten poznał i się zaprzyjaźnili.

ocenił(a) serial na 9
p_o_n_

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi :)

p_o_n_

I ja również :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones