PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735513}

Kontrakt na miłość

Aşk Yeniden
2015 - 2016
8,1 623  oceny
8,1 10 1 623
Kontrakt na miłość
powrót do forum serialu Kontrakt na miłość

Odcinek 2

ocenił(a) serial na 9

kolejny odcinek przed nami ;>

Fatih czuje się sprawcą rosnącego napięcia między Zeynep, a jej ojcem. Niestety im mocniej stara się wszystko naprawić, tym bardzej sytuacja się zaostrza… Kłamstwo Fatiha i Zeynep wymyka sie spod kontroli. Secercizades przychodzi do domu Kapitana Sevketa, by prosić o błogosławieństwo dla młodych. Nikt jednak nie podejrzewa jakie plany ma Sevket.

mistrzyniF1

Mistrzyni udało Ci się może nadrobić wczorajszy odcinek? Ja niestety nie znalazłam
Mam nadzieje że zdążę na dzisiejszy przed tv :)

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

nie jeszcze, ale widziałam na videoanyfiles /Kontrakt+na+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+odc+1/Kino+i+TV/video/153343
zaraz zabiorę się do oglądania, ale nie wiem czy zdążę przed kolejnym ;(

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

kurde, cały link nie wszedł ;(
ale jak wkleisz to po "video,anyfiles,pl" po ukośniku to powinno cię przekierować ;P

mistrzyniF1

Dziękuję bardzo :) ja też chyba nie obejrzę przed nowym odcinkiem ale nie ważne :D

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

proszę bardzo ;)
ja już oglądam, może się wyrobię

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

jednak się nie wyrobiłam...

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

czy ja dobrze widzę, ze ten serial ma wyższą ocenę niż kiraz mevsimi ? :P
jak dla mnie sezon na miłość było lepsze..ten nie budzi we mnie jakiś emocji.
aczkolwiek jest spoko, chętnie go obejrzę do końca :)

ocenił(a) serial na 9

średnia średniej nie równa ;)
zobaczymy jak będzie dalej :D

mistrzyniF1

tutaj też będzie jakiś Mete, haha;)

ocenił(a) serial na 8

Dopiero zaczynam oglądać "Kontrakt na miłość" i przyznam się, że mnie wciągnęło. Czytając zaś wasze komentarze coraz większą ochotę nabieram, by obejrzeć "Sezon na miłość" :) Może się skuszę

SanAngle

Sezon na miłość jest genialny, więc polecam :)

użytkownik usunięty
SanAngle

no dokładnie :p
sezon na miłość to jest coś tak magicznego.. :dd
musisz to zobaczyć na własne oczy, baaaaardzo polecam :ddd jeden z moich ulubionych.
no i cudowny główny bohater :)))
warto :D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

glowna bohaterka tak jak Ojku pierd.alnieta w dekiel.

darjaa

wszystkich wali po pysku,dobra jest

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

no psychiczna przelaczam.

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Tylko Oyku była śmieszna, a Zeynep nie

ocenił(a) serial na 9
Paula1008

Oyku byla smieszna do 10 odcinka

darjaa

no na początku tak,ale potem było już tylko gorzej

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Jak dla mnie cały czas była śmieszna, wiadomo czasami może zachowywała się głupkowato, ale można jej to wybaczyć,to barwna postać :)

Paula1008

Dla mnie też Oyku była cały czas zabawna :D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

ja odpadam. ogladam w11 nie mam ochotz ogladac miesiac czasu znow jakiejs sfoch6wanej Turc9ynki. jak narazie to to wieczna pretensja

mistrzyniF1

a mnie coraz bardziej się podoba. póki co jestem na tak :)

mistrzyniF1

Byłby ktoś tak uprzejmy i napisał jak zaczął się ten odcinek, to znaczy co w końcu Fatih powiedział Zeynep czego nie dokończył wczoraj? :) Bo nie oglądałam od początku.

dariah

powiedział,że jest dla niego ważna i tyle. potem porwali dziecko Zeynep i go szukali

madzik_867

Okej, dziękuję bardzo :) a jeszcze jedno pytanie, kto to jest ta blondyna która rozmawiała z Zeynep? Matka Fatiha?

dariah

ja jeszcze wszystkich nie ogarniam,zwłaszcza,że nie oglądałam wczorajszego odcinka.

madzik_867

Ja właśnie tak samo :D tak to jest jak się każdy odcinek od połowy ogląda :D

dariah

no niestety :D taka pora emisji,co poradzić

madzik_867

Fakt, mogliby dać to chociaż trochę później :)

dariah

Ta blondi, co rozmawiała w kuchni z Zeynep, gdy ta karmiła synka? Tak to matka Fatiha.

jagodajulia

Tak! O tą kobietę mi chodziło, dzięki! :D

mistrzyniF1

Fatih wygląda jakby już naprawdę się w niej zakochał :D

dariah

może tak jest,ale jeszcze o tym nie wie :D

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Dzisiaj było trochę nudnawe, ąż prawie zasypiałam. Niestety to nie Kiraz, więc wzbudza we mnie mniejsze emocję..nie jest taki śmieszny jak sezon, ale ,można pooglądać.

Najlepszy moment jak lektor powiedział: o w dupę! :D

Paula1008

co? Nie usłyszałam tego,jak to mówił,hahaha

Paula1008

Ja się dzisiaj wynudziłam... Oglądałam cały odcinek (oczywiście spóźniłam się na początek). Pamiętam, że po drugim odc Kiraz Mevsimi wpadłam, a tutaj tego nie ma. Dzisiaj nawet miał kilka zabawnych tekstów. Babcia: Boże proszę o oświecenie także dla tych, kórzy proszą Cię o oświecenie dla innych. haha :D

jagodajulia

Też mi się ten tekst babci podobał :D

użytkownik usunięty
jagodajulia

ja już po pierwszym odcinku kiraz mevsimi wpadłam :P ten serial był chyba jedyny w swoim rodzaju i żaden inny mi go nie zastąpi :P duża w tym zasługa aktorów oczywiście.
nie ekscytuje się jakoś ask yeniden, oglądam z racji wolnego czasu ,ale zły też nie jest :d

Ja jakoś po pierwszym odc nie wpadłam, nawet oglądnęłam go tylko do połowy i później coś musiałam w domu robić. Dopiero pod koniec dnia zerknęłam na końcówkę, bo gdzieś przeczytałam, że fajnie się skończyło i wtedy wpadłam ;) I jak już wpadłam to tak mi zostało :D

użytkownik usunięty
jagodajulia

ja z początku wgl nie planowałam tego oglądać, ale akurat miałam wolne na uczelni i stwierdziłam, że zerknę co mi tam :ddd no i tak mi się spodobało, że weszłam na neta spojrzeć na odcinki do przodu :P
tak, końcówka była świetna do dziś pamiętam melodie z końcowej sceny :)
mi też tak zostało, teraz to tylko czeeeeekanie, bo wątpię żeby ktoś to zaczął tłumaczyć :(

Ja nie planowałam oglądać, ale chciałam zobaczyć jak to wygląda. Nowy turecki serial, stwierdziłam, a co mi szkodzi zerknę. Pamiętam, że wtedy było bardzo gorąco, a w serialu też świeciło słońce.

Jak później dokończyłam oglądać 1 odcinek to mi się już końcówka spodobała jak Ayaz patrzył na Oyku i jak szybko się zorientował, że ona jest zakochana w Mete.

jagodajulia

hahha Kiraz mevsimi jedyne, niepowtarzalne i magiczne ;)
Że aż na forum Kontraktu się o nim rozpisujemy ;))

Vanessa100

Dokładnie :)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Ja w Kiraz to już po 10 minutach wpadłam :D . Ironia losu...w ogóle zaczęłam oglądać Kiraz przez czysty przypadek, po prostu zmieniałam kanały i natknęłam się na 1 odcinek tego serialu, aczkolwiek nie widziałam pierwszych 15 minut i się w nim zakochałam :).

Paula1008

Wg mnie to przeznaczenie :D

jagodajulia

Przeznaczenie nas przywiodło do Kiraz mevsimi ;)
Tak jak przeznaczenie zetknęło Oyku i Ayaza ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Tak to prawda, to musiało być przeznaczenie :). A jak Wy odkryłyście serial? :)

Paula1008

Ja na początku wcale nie zamierzałam oglądać Kiraz mevsimi.
Bo beznadziejna pora emisji, na dodatek długie odcinki - 2 godziny.
Przeraziłam się, że aż takie długie te odcinki ;)))
Na dodatek nigdy nie oglądałam tureckich telenoweli, więc jakoś nie miałam przekonania.
Ale 2 czerwca (czyli po drugim odcinku) weszłam na forum SNM, do tematu
"Oglądacie? :D"
ksenia_xxx napisała, że "aktor grający Ayaza bardzo przystojny! :)"
Zachęcona tym komentarzem zerknęłam na fragment trzeciego odcinka (chciałam tylko zobaczyć tego Ayaza :D:D).
Okazało się, że rzeczywiście Ayaz niezły ;)))

Potem zerkałam czasem na fragmenty odcinków, ale nadal nie zamierzałam oglądać regularnie.
Aż w końcu dla Ayaza postanowiłam oglądać to na bieżąco :D:D
I na bieżąco oglądałam od 13 odcinka (wtedy, co się oboje opiekowali tym nieznośnym chłopcem).

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

A mi odbiło na punkcie Kiraz i teraz sobie oglądam początkowe odcinki (przesuwam na sceny z Ayazem i OYku:D )

Paula1008

Serial ogólnie jest magiczny ;))))
A szczególnie dzięki Ayazowi ;)