PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113507}

John Doe

7,3 897
ocen
7,3 10 1 897
John Doe
powrót do forum serialu John Doe

Serial zaczyna się o 23.55 i emitowane są dwa odcinki, lubię seriale s-f ale przed 2gim odcinkiem i tak zasnę. Co oni sobie na Polsacie myśleli??

choojniak

Witam, koledzy proponuje jakiś protest lub coś bo to skandal. To samo robi TVN każdy normalny dobry zachodni serial puszczają w skandalicznych godzinach, tak aby nikt nie mógł go obejrzeć,wolą zarabiać na swoich telenowelach dla starych ciotek. Skandal.
Czyli, skandaliczne godziny dla seriali,więc tracimy dużo:
1. Fringe (porównywalne z X-files, tylko że TVP2 dawało to w godzinach normalnych 20-21) - skandal
2.Supernaturals
3.V
4.JohnDoe
5.Superman
i inne
Ciekawe co by było gdyby Housa lub Lost TVP (publiczna) puszczała o takich godzinach - Cóż wielkie nic i seriale te przeszły by bez echa.

choojniak

Dodaj do tego ze 4 przerwy reklamowe po 15 minut... Musiałbym oszaleć, żeby go oglądać na kretyńskim Polsacie!!!

ocenił(a) serial na 10
choojniak

Lepsze jest to, że w przyszłym tygodniu emisja zacznie się jeszcze później, bo o 00:50... Przesadzili... Ale pociesza mnie fakt, że ktoś wrzuci serial na internet. Bo kiedyś ściągałam, ale bez napisów, więc nie obejrzałam całego. A teraz będzie szansa obejrzeć z lektorem.

ocenił(a) serial na 8
choojniak

nie przesadzajmy, są wakacje, serial emitowany jest w sobotę, więc późna godzina to jeszcze nie tragedia. A jak dla kogoś jest za późno, to zawsze można nagrać, zamiast narzekać

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Wiesz... Niektórzy pracują i mają rodzinę, więc nie mogą sobie pozwolić na nocne siedzenie... No i niektórzy nie mają możliwości nagrywania. A serial jest fajny i godzina emisji powinna być normalniejsza...

ocenił(a) serial na 8
k_ajcila

cóż, coś za coś, wszystkiego mieć nie można

choojniak

Obejrzałam wczoraj oba odcinki i serial podoba mi się. Może być świetny, ale godzina beznadziejna... jeszcze 22 - ok. Ale o połnocy? dajcie spokój... co do k_ajcila. Dzięki za info, szczerze mówiąc liczyłam na to że przesuną, ale nie na jeszcze później... Patologia. Chyba go ściągnę z internetu w takim razie i tyle.

roslinadoniczkowa

Panowie dajcie spokój, wakacje wakacjami a do roboty trza iść generalnie z emisją przegięli wolą wciskać nam "na wspólnej" i inne wynalazki.

ocenił(a) serial na 8
sokoleokoo2

panowie i panie ;)

Sol89

Szanowni koledzy i koleżanki doszedł jeszcze "herosi" TVP 1 - 23:45

Zgłupieli czy jak ? kto wymyśla takie godziny ?

ocenił(a) serial na 8
sokoleokoo2

żeby chociaż puszczali od pierwszej serii... a tak to przyznam, że zwyczajnie nie chce mi się oglądać "Herosów", widziałam kiedyś kilka odcinków, fajne, ale miło byłoby zobaczyć od początku

Sol89

Witam, koledzy i koleżanki w ostatni weekend postanowiłem się że oglądnę jednak 2 odcinki, cóż doszła odpowiedni godzina przełączyłem a tam reklama ... reklama ... reklama w końcu zaczął się film i po 5 minutach trwania znów reklama (12 min) i tak 3 razy, w końcu napisy końcowe i reklama 19 min, następny odcinek i co po 5 min. reklama 12,5 min.

Ludzie, robią z nas debili.

ocenił(a) serial na 8
sokoleokoo2

Uroki Polsatu ;/
Mnie szczerze mówiąc serial zaczyna nudzić - właściwie nic się nie dzieje, a główny bohater jest tak nijaki, że aż antypatyczny

sokoleokoo2

Może i sokole oko ale język to chyba wsiowy... ja tam filmy lubię obejrzeć, a nie oglądnąć... patrzta cuś tamuj jadzie pod wiater! wiśta wio!

ocenił(a) serial na 8
choojniak

To ktoś jeszcze ogląda seriale w tv gdzie reklamy trwają tyle co odcinek serialu?:D
Do tego w godzinach w których każda minuta jest cenna, bo np trzeba następnego dnia wcześnie wstać...
Serial oceniam na 8, za to stacje telewizyjne pokroju polsatu itp na 1 :P

ocenił(a) serial na 8
mojo_risin

a no widzisz, zdarza się :p
chociaż szczerze mówiąc akurat tego serialu nie widziałam na stronach do oglądania on-line

ocenił(a) serial na 10
Sol89

Serial wraca na antenę od 7 listopada 2011r. od poniedziałku do chyba czwartku o godz: 12:00 po jednym odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones