PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113507}

John Doe

7,3 897
ocen
7,3 10 1 897
John Doe
powrót do forum serialu John Doe

W to nawet ja nie wierzę. Poza tym, serial polega na rozwiązywaniu nudnych policyjnych zagadek, a tego jest zatrzęsienie.

ocenił(a) serial na 6
ollo

Niestety muszę przyznać rację. Główny bohater jest podobno "wszystkowiedzący" a jednak nie jeden raz prosi o pomoc ludzi przeciętnych i oni podają mu odpowiedzi, które teoretycznie powinien znać już od dawna. Serial jak dla mnie jest dobry, ale nie logiczny. Chociażby kiedy zostaje zabita jego gospodyni, a wszelkie zdjęcia są usunięte przez fenixa. Dwa odcinki później wszystko powraca na swoje miejsce. Według mnie dlatego został anulowany. Potencjał miał naprawdę niesamowity ale został "spieprzony" przez jakieś śmieszne sprawy kryminalne, które zupełnie odbiegały od poziomu który z założenia miał przedstawiać ten serial. Naprawdę oglądając ostatni odcinek jestem zaciekawiony co dalej. I właśnie taki powinien być cały serial. Wyjaśnienie scenarzystów tajemnicy - pominę :D Porównując do "Oficera", niestety wybieram polski tytuł (chociaż wiem, że to zupełnie inny gatunek, a polskich seriali i filmów nie lubię).

ollo

Heh, Tak dziwne się to widzi ale chciałabym obejrzeć serial aby się przekonać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones