PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338040}

Jerycho

Jericho
7,4 14 254
oceny
7,4 10 1 14254
Jerycho
powrót do forum serialu Jerycho

(mogą wystąpić małe spoilery)

Owszem, ma wady, może od nich zacznę:
-pełno nie mających nic wspólnego z rzeczywistością scen, jakby wyjętych ze słabych filmów akcji
-gra aktorska w większości nie powala, i jeszcze ta muzyka :D
Te ww. rzeczy sprawiają wrażenie lekkiego kiczu, ale co z tego skoro serial ogląda się świetnie.
Historia wciągnęła mnie niesamowicie. Do tego fajny klimat, ciekawi bohaterowie.

I nie można zapomnieć a najlepszej postaci - czarnoskóry James Bond - Robert Hawkins. Ach ta
jego tajemniczość, przebiegłość i skuteczność :D. I do tego świetnie zagrana postać!

No i prawie bym zapomniał - best love story ever - Mimi & Stanley :D

Moim zdaniem sezon 2 trochę zepsuł postapokaliptyczny klimat a samo jest zakończenie niby
dobre ale jakieś takie mało satysfakcjonujące.

Podsumowując - gorąco polecam ale nie nastawiajcie się na nic ambitnego - ot taki luźny serial :)

ocenił(a) serial na 8

"Nie nastawiajcie się na nic ambitnego", wymieniasz spore wady, a dajesz w ocenie 10 na 10??? Człowieku...

Zgadzam się co do zakończenia serialu, bo mogli by się lepiej postarać, bo tak urwali i rzeczywiście czuć niedosyt. Poza tym dla mnie nie ma wad. Zasłużone 10/10 ;) Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 8

Brak konsekwencji jest dobijający.

W państwie gdzie prawie każda wiocha ma własne radio można złapać tylko jakąś stację azjatycką o kiepskiej jakości.

To bardziej jest jakiś grubszy eksperyment socjologiczny niż film o konkretnym scenariuszu.

Może w latach 30-tych ten serial miałby jakąś racjonalność ale dziś czy nawet w latach 80-tych

połączenie westernów, filmów kryminalnych, dramatów i kilku innych gatunków w sumie całkiem płynne ale bez polotu.

ocenił(a) serial na 8
ArchieIl

W sumie do obejrzenia całość albo wcale.

Jako całość jest niezłe ale jak wspomniałem wymyślanie sztucznych kawałków rozkłada początek, a brak budżetu koniec.

Pod koniec (druga połowa pierwszego sezonu i drugi) znacząco poprawia się jakość fabuły i drastycznie spada jakość realizacji.

Na początku ogląda się to jak kilka filmów, w których ktoś stworzył sztuczny łącznik do niczego w sumie nie pasujący.

Co ciekawe praktycznie w toku serialu brak jest chorych na choroby popromienne. Sam atak jest takim sztucznym zarysem idei, który nie ma pokrycia w zasadzie w realizacji tego serialu ale na dziś lepszego postapo to raczej nie ma acz znowu wyszła wersja bojowo-konserwatywna.

ocenił(a) serial na 8
ArchieIl

Tak, początek w ogóle jest jakiś drewniany, dopiero dużo później całość nabiera rozpędu. Koniec jednak bardzo mi się podoba. Szkoda, że trzeciego sezonu nie zrobili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones