PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636103}
5,8 6 006
ocen
5,8 10 1 6006
Ja to mam szczęście
powrót do forum serialu Ja to mam szczęście

dobry

ocenił(a) serial na 8

na wstępnie chciałbym wyjaśnić ze poskich seriali generalnie nie trawię bo są beznadziejne. Do tego też podszedłem z pewnym dystansem , szczególnie po obejrzeniu kilku odcinków przereklamowanej Rodzinki, który to serial miałbybyć do tego podobny. Otoż nie jest i bardzo dobrze. Po pierwsze ten serial rzeczywiście śmieszy (co nie jest takie oczywiste jeśli chodzi poskie seriale komediowe). Po drugie bardzo dobra gra aktorów : Kinga Preis i Jacek Braciak graja rewelacyjnie , świetna jest ta mala Weronika Kosubudzka.
Nawet Tomasz Karolak i Antek Królikowski , których nie posądzam o szczegolny talent aktorski, do swoich ról takich lekko gamoniowatych bohaterów pasują. Plus motyw z lodówką jest bardzo sympatyczny i jakoś spaja to wszystko w obraz naprawdę jednego z niewielu poskich seriali , których czlowiek nie przełącza na inny kanał po kilku minutach.

Dziwi mnie niska ocena na filmweb, ale to chyba robota nastoletnich psychofanek Macieja Musiała, którym wnioskując z ich wypowiedziw tym temacie nie podoba się konkurencja dla serialu w którym gra ich idol.

rolloverit

Amen! Nic dodac nic ująć!

ocenił(a) serial na 7
rolloverit

również się zgadzam :)

rolloverit

Wlasnie! wszyscy uwazaja cała reszte seriali za fantastyczne, a one sa nie smieszne, sztuczne i nie interesujace.. A "Ja to mam szczescie" to jedyny ktory naprade lubie

ocenił(a) serial na 8
rolloverit

Dobrze napisane! Inteligentny dowcip na poziomie, który się broni.

ocenił(a) serial na 8
rolloverit

Zgadzam się, bardzo bardzo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones