PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95682}

Jūni Kokuki

8,0 678
ocen
8,0 10 1 678
Jūni Kokuki
powrót do forum serialu Jūni Kokuki

Widzę , że ocena jest bardzo wysoka (na chwilę obecną 8,4) , jednak nie jestem przekonana czy
warto sięgać po to anime. Na filmwebie przeplatają się ze sobą tematy ''świetna seria'' z tematami ''bardzo słaba seria''... mnie przede wszystkim odrzuca kreska , która moim zdaniem jest wręcz paskudna. Myślicie , że osobie która lubi takie anime jak Death note , Kuroshitsuji , Noragami ,
Kamisama Hajimemashita , Hakkenden touhou hakken ibun czy Hakuouki , może spodobać się ta
seria? Czy to raczej ''zupełnie inna bajka''? Aha , i ile romansu? Z góry dzięki za pomoc ;)

ocenił(a) serial na 9
Veiller

Warto.
Jest jeden temat, o tym, że jest to słabe anime. Ale większość komentarzy jest pozytywna. Przeplatanie to niepoprawne określenie. Co do kreski, no to dziś odrzuca, ale jeśli tylko to miałoby być argumentem przeciw obejrzeniu, to byłby grzech.
Anime jest w podobnym klimacie do... chyba najbliżej do seirei no moribito, nijak się ma do death note czy kuroshitsuji, reszty nie widziałem.O ile pamiętam te anime, podzielone jest to na 4 części/opowieści, z czego 3.(najdłuższa zresztą) jest świetna. Ale trzeba przebrnąć przez parę pierwszych odcinków(btw. bardzo dobra pierwsza historia), pojawia się dużo nowych terminów do ogarnięcia, ale potem można się przyzwyczaić.
Romansu jest jak na lekarstwo.
Warto.

W razie wątpliwości wysyłam link z do recenzji: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/354-juuni-kokki/rec/346

użytkownik usunięty
Veiller

Nie jest to złe anime, ale koszmarnie naiwne i schematyczne. Dodaj do tego porwane wątki i powtarzanie zasad swiata co pol odcinka przez cala serie. Kreska faktycznie nie jest zbyt ładna, dynamika walk była ładna w, iirc, trzech momentach po 2 sek.
Anime przyjemne, ale raczej nudne i wymagające od oglądającego poświęcenia uwagi w zasadzie tylko na początku, żeby zrozumieć zasady funkcjonowania świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones