PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004648}

Ich własna liga

A League of Their Own
7,2 378
ocen
7,2 10 1 378
Ich własna liga
powrót do forum serialu Ich własna liga

Tragedia

ocenił(a) serial na 2

Rzadko piszę recenzje filmów ale ten serial przekroczył moim zdaniem jakiekolwiek normy. Nakręciłem się na ten serial, fajny temat, ciekawy okres historii i pierwowzór super z Haksem i Madonną. Musiałem Go obejrzeć i tak jak zacząłem tak szybko skończyłem. Drugi odcinek i już dalej nie mogłem. To co się dzieje w tym serialu to dla mnie jakaś patologia. Rozumiem wprowadzenie czarnych bohaterek. Pokazanie jak miały trudno w tym czasie ale tego było mało. Okazuje się że jedna z nich oprócz tego że jest czarna to jeszcze lesbijka. Większość zawodniczek również jest lesbijkami. Okazuje się że jak jakaś zawodniczka grała w bejsbol to musiała być lesbijką! W 1943 roku!! a problemem byli biali mężczyźni. Ślub między dwojgiem płci o białym kolorze skóry to zło i tragedia. Ja naprawdę nie mam nic do par jednopłciowych ale to co się teraz dzieje w telewizji i w tym serialu to dla mnie dramat i tragedia. Co My pokazujemy dzieciom i jakie mają wzorce. Taki dobry i fajny pierwowzór był a zrobili z tego serial o problemach LGBT w latach 40 XX wieku.

menajero

Nadreprezentacja lesbijek w świecie sportu to faktycznie coś bardzo nierealistycznego :D

ocenił(a) serial na 9
menajero

Poczytaj sobie o historii żeńskiego baseballu w USA w tamtych latach. Jedna zawodniczka po latach powiedziała, że to był czas i możliwości, które wiele kobiet wykorzystywało i nie było nic dziwnego w tym, że większa część zawodniczej odkrywała swoją seksualność. Serial ma więcej wspólnego z prawdziwą historią niż film.


I tak! W 1943 roku już istnieli homo xD Odkrycie stulecia normalnie.

oli_dude

Ale się pultasz na tym forum koleś. Idź lepiej do kolegi pooglądać seriale, albo z psiapsi na zakupy.

menajero

to zainteresuj się historią a nię przerysowanym, przekłamanym filmem

ocenił(a) serial na 1
marcinluter1517

Gdyby nie lesby na każdym kroku to byłoby ok a tak jest żałosny krzyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones