PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627433}
4,8 122
oceny
4,8 10 1 122
How to Be a Gentleman
powrót do forum serialu How to Be a Gentleman

Informacje

ocenił(a) serial na 5

Ktokolwiek wie coś więcej, bo jak na razie forum nie ugina się pod natłokiem faktów o tym serialu?

Mozox

Będzie to sitcom opowiadający o przyjaźni między nielubiącym komplikacji dziennikarzem w gazecie, a nieprzewidywalnym trenerem osobistym z przeszłością (opis zaczerpnąłem z Hatak,pl). Premiera 29.09.2011.

ocenił(a) serial na 5
direct39

a data premiery to pewnik?

Mozox

Jak najbardziej :).

Mozox

oj, napewno obejżę, choćby dlatego że będzie tam "Johnny "Drama" Chase" z Ekipy;)

ocenił(a) serial na 5
Mozox

Widziałam pierwszy odcinek, szału nie ma , ale jest zabawnie. Jak na razie dla mnie mocna 6, a co będzie dalej zobaczymy.
do opisu od "direct39" dodam jeszcze opis z iitv -

Andrew Carlson to zawsze dobrze ubrany mężczyzna z nienagannymi manierami (David Hornsby), z kolei Bert Lansing to nieokrzesany, nieprzewidywalny trener (Kevin Dillon). Ten pierwszy będzie uczył tego drugiego, jak być dżentelmenem. W serialu zagrają również: Dave Foley, Mary Lynn Rajsku, Rhys Darby, Nancy Lenehan.

urb22

Johnny goes Bannana :) ze względu na dramę muszę obejrzeć :D

ejdam17

Dillon zdecydowanie wyrobil sie w Entourage, moze byc ciekawie. Chociaz wolalbym, zeby dali porzadny sezon Entourage wracajacy do klimatu pierwszych i dziejacy sie wokol filmowego watku.

Dynekk

Po obejrzeniu pilota z przykroscia musze stwierdzic, ze ten serial nie ma przyszlosci i zdziwie sie jesli zrobia do konca pierwszy sezon....

Dynekk

nie zrobią ;o ze wzeględu na fatalne wyniki oglądalności już został przeniesiony na słabszy czas antenowy, a zamówienie zostało skrócone z 13 odcinków na 9. mam nadzieję, że wypełnią lukę po nim czymś lepszym ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones