Home Before Dark
powrót do forum 1 sezonu

Nie przypadkowo gatunek tego serialu został określony, jako dramat, a nie familijny, tudzież młodzieżowy. Jest oczywiście kilka postaci dzieci - w tym główna bohaterka - błyskotliwa 9-ciolatka z zamiłowaniem detektywistycznym, jednakże główny wątek jest jak najbardziej poważny.

Apple jak dotąd nie wypuściło jeszcze zbyt wielu własnych produkcji, jednakże dotychczasowe są w większości naprawdę dobre i nie inaczej jest tutaj.
Serial bardzo fajnie zrealizowany, od początku widać jakość i nie chciałbym powiedzieć, że w klimacie Stranger Things, niemniej jego fanom powinien się spodobać (sam jestem jednym z nich).

Ciekawa, wciągająca historia, każda z postaci bardzo dobrze zagrana i niewątpliwie najjaśniejszą jest Hilde Lisko :) Ktoś oczywiście może powiedzieć, że zbyt błyskotliwa jak na 9-ciolatke, niektóre teksty zbyt dojrzałe, do tego inteligentne poczucie humoru i oczywiście po części będzie to prawdą. Jednakże Brooklynn Prince zagrała naprawdę świetnie i warto ją zapamiętać.

Pod koniec ostatniego odcinka ma się to poczucie, że obejrzało się naprawdę dobry serial... a że owa historia nie jest jeszcze zamknięta, więc tylko czekać na kolejny sezon :)

ocenił(a) serial na 5
yuflov

Dla mnie sztucznie zrobiony za dziecinny taka 5 ocenka

ocenił(a) serial na 7
Marcel1916

ale w rodzince PL nie dziwilo cie jakimi tekstami rzuca 9-latek?

ocenił(a) serial na 5
yuflov

Ciekawy komentarz zachęcił do oglądania.

Valhilla

Dzięki. I wiesz, jakby to dziwnie nie zabrzmiało, to jak przeczytałem tamten komentarz (a jakby nie było rok minął i zapomniałem o nim), to się zdziwiłem, że taki mi wyszedł, gdyż z reguły piszę prymitywnie, a w najlepszym razie mniej składnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones