PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420552}

Greek

7,7 4,6 tys. ocen
7,7 10 1 4566
Greek
powrót do forum serialu Greek

Koniec serialu

ocenił(a) serial na 8

Czy to prawda że 10 odcinkiem czwartej serii zakończy się serial Greek?

ocenił(a) serial na 8
dladek_2

raczej tak wygląda na to ze w poniedzilaek w USA bedziepokazany ostatni odcinek serialu .... chyba ze jednak ABC Family zdecyduje sie nagle przedluzyc odcinki to i tak było by czekac do wakacji

Adamos_2

Też gdzieś czytałam, że tylko do 10 odcinka ma być. Ale dziwne to trochę, bo w sumie został jeden odcinek tylko, a tyle poruszonych iniewyjaśnionych watków...Rusty i Ash, teraz Frannie się pojawiła...nie wiem, zobaczymy...

ocenił(a) serial na 8
so3

ja już znam zakończenie Greek :( szkoda że 2 odcinki zostały.........

ocenił(a) serial na 8
zloscnica

tylko dziwne ze nie zostal chyba to potwierdzone oficjalnie ze 4 sezon bedzie mial tylko 10 odcinkow na stronie ABC pisze tylko final semester choc w sieci sa juz zdjecia niby z ostatniego odcinka kiedy sie wyprowadzaja z domow

ocenił(a) serial na 8
Adamos_2

nie wszyscy... KTT zostaje zniszczony i przestanie istnieć i taki będzie koniec.

ocenił(a) serial na 10
zloscnica

Dzięki że spojlerujesz... Teraz nie mam czego wyczekiwać.

ocenił(a) serial na 7
zloscnica

Rzeczywiście to już jest koniec! Ależ mnie zszokował ten odcinek. Serial oglądałem tak bardziej z przyzwyczajenia i nie śledziłem jego losów, chociaż spodziewałem się, że ta seria może być ostatnią, ale wydawało mi się, że zrobią ją pełną z dwudziestoma kilkoma odcinkami. A tu taka niespodzianka.
W sumie nawet dobrze pozamykali te ostatnie wątki i finał sezonu można uznać za udany.
Serial nie należał do jakiś tam moich ulubionych, w sumie oglądałem go m.in. dlatego, że operowali tam prostym i młodzieżowym angielskim i traktowałem to jako taką przyjemniejszą naukę tego języka.
Nigdy nie spodziewałem się, że tak mnie zasmuci jego koniec i brak tych wszystkich bohaterów [szczególnie regularnego oglądania Amber Stevens ;) ]

ocenił(a) serial na 10
Ostr

luvisonx: obejrz obejrz nie wiem czy dobry zwiastun widziałem ale troche inaczej będzie:D
Ostr: no Amber interesującą kobietką jest
A co do tematu kontaktowałem się z Dilshad Vadsaria na Twitterze i to koniec GREEK :( Zresztą z tego co widziałem także Spencer Grammer, Nora Kirkpatrick oraz wyżej wymieniona Amber Stevens żegnały się z fanami na Twiterze i dziękowały za oglądalność itp. Trzeba zaznaczyć że fakt iż 4 sezon ruszył był sukcesem bo miało się skończyc trochę wcześniej :) Liczę że Amber Stevens i Dilshad Vadsaria będą grały coraz częściej i będę je widywał nie tylko w serialach ale i w filmach :D

Pozdrawiam

songo_92

@songo_92 Amber można oglądać w Greys Anatomy. Co prawda dopiero pojawiła sie w jednym odcinku, ale z tego co sie orientuję, to jeszcze się pojawi - jest mową stażystką.
:)

A odcinka jeszcze nie oglądałam, dziś mam zamiar.

ocenił(a) serial na 9
so3

autentyk mi smutno, final naprawde byl cholernie dolujacy :(

klimuszko

No był.
Ja się poryczałam :> Chociaz Greek nie jest moim ulubionym serialem, oglądałam raczej z przyzwyczajenia (pierwszy sezon byl najlepszy, drugo tez ok, pozniej jakos sie popsulo). Ale tak czy siak, final ladny, dobrze wszytsko zakonczyli. Strasznie mnie irytuje, jak koncza seriale w polowie, nie wyjasniajac watków, urywając...Tu ładnie wszystko i spojnie. ;)

ocenił(a) serial na 9
so3

no tak czy siak...zburzenia chaty KT to byla jakas masakra, plakac mi sie chcialo, zawsze lubilem ten serial...po prostu szkoda mi, ze skonczyli ten serial, materialu bylo na jeszcze przynajmniej 2 sezony, przeciez zostal rusty, ashleigh, evan, dale, calvin...mozliwosci bylo mnostwo, nikt nie kazal im teraz tego konczyc ;)

mam w myslach napisanie petycji do abc o nakrecenie 1-2 odcinkow po latach, zeby pokazali jak kto skonczyl, jak sie bohaterom zycie ulozylo(bo np jestem cholernie ciekawy jak wyszlo rusty'emu i ashleigh)...takie cos mialo by racje bytu, takie 2 odcinki definitywnie konczace cala serie i je zamykajace...

ocenił(a) serial na 10
klimuszko

No przy tym zburzeniu KT to mi też się chciało płakać. Ale świetny odcinek jak i cały serial. Szkoda,że to już koniec ;/

ocenił(a) serial na 10
asiek1311

No niestety koniec:/ A jaka jest przyczyna zakończenia? Mała oglądalność za którą idzie kiepska płynność finansowa czy cos innego. Bo jeśli chodzi o scenariusz to napewno ktos by się znalazł zdolny do napisania kolejnych odc.

songo_92

szkoda, ze juz skonczyli. strasznie lubie ten serial. jest taki lekki i zabawny. ostatni odcinek jest taaki smutny :( ale fajnie ze wszystko sie dobrze skonczylo i wg :)

ocenił(a) serial na 8
sundaymorning

szkoda że to już koniec :(:( zgadzam się że powinni napisać z 2 odcinki po latach jak im się ułożyło :):)

ocenił(a) serial na 8
melania1811

Szkoda ze koniec co ja będę oglądał ;/

ocenił(a) serial na 8
sosik102

odcinek fajny, szkoda, że to koniec.
Rusty miał minę przy burzeniu domu jak pięcio latek, któremu zabrano zabawkę bleh.
Fajnie że Cappi skończył szkołę, beznadziejnie że Casey porzuciła prawo.

ocenił(a) serial na 10
zloscnica

a co z evanem i rebecca? im się jakoś nie ułożyło:( płakałąm cały ostatni odcinek:(((((

ocenił(a) serial na 9
magda1121

niedawno zaczełam ogladac serial i jestem zawiedziona że już koniec. Mało jest seriali gdzie czuje niedosyt a Greek jest jednym z nich.

so3

ciesze sie ze to nie tylko ja sie poryczałam .
świetny serial.
moje najwieksze marzenie - studiowac w takim koledżu i być członkiem w takim bractwie

dladek_2

wydaje mi się, że to jeszcze nie koniec, w 1 i 2 sezonie też byto tak, że niby na dziesiątym odcinku się kończyły i jakoś potem były nowe odcinki, ale to właśnie dopiero w wakacje się pojawią.

ziembowa

Koniec, koniec. Juz powiedziane, że koniec. także bez złudnych nadziei :>

ocenił(a) serial na 8
so3

ojoj smutno na koniec się zrobiło, ale przynajmniej wszystko szczęsliwie się zakończyło...super odcinek..