PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103882}

Gigi

Dash!! Kappei
7,8 5 423
oceny
7,8 10 1 5423
Gigi
powrót do forum serialu Gigi

No i znowu Gigi leci na Polonii 1.Powiem tylko tyle,bajka powala na kolana,włoski dubbing powala na kolana i polski lektor(Jarosław Pilarski) powala na kolana!!!Zapomniałbym o psie Salomonie mojej ulubionej postaci z tej anime!!!

ocenił(a) serial na 10
Metzger_213

Tak, ta seria jest wielka :)... A co tam, śmiejcie się. Co z tego, że jakby na to trzeźwo spojrzeć - anime głupie jak cholera, ale ma swój urok ...

A włoski dubbing rządzi. Niedawno miałem okazje widzieć anime w oryginale i głos Gigi zupełnie mi nie podpasował (irytował jak cholera). Często spotykam się z sytuacją gdy dubbing japońskich animacji psuje klimat i wykreowaną postać, a ta seria jest chyba jedynym znanym mi przypadkiem gdzie było zupełnie na odwrót :).

P.S. Pokolenia Polonii 1 łączcie się !

ocenił(a) serial na 9
IwaN_2

Nie jest głupie, jest co prawda trochę głupawego humoru, ale jest też dużo abstrakcyjnego, ironicznego, czarnego i jakiegokolwiek jeszcze i to jest siła tej bajki, plus jeszcze te miny, ta kreska japońska, cudo... Już któryś raz się okazuje, że dubbing innej narodowości i lektor polski robią kawał dobrej roboty, jest w tym trochę sentymentu, ale nawet mnie nie ciągnęło by zobaczyć tą bajkę w oryginale... Podobnie z DB, francuski pasuje idealnie, mimo iż nie przepadam za tym językiem... Bajki z Polonii miały to coś :)

Metzger_213

Białe majteczki japońskich dziewcząt!

atari799927176virgin

Lata 90-te, to również Plonia 1, jak na tamte lata kanał potrafił przyciągnąć, dla każdego coś miłego, za dnia telenowele,seriale i różne animacje jak Gigi, Yattaman, mała księżniczka, Czarodziejka z księżyca, a wieczorem rózne filmy, głównie akcji, to były najlepsze lata mojego życia 1994-1996.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones